Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Otworzyli plażę miejską w Steklnie. Wielu tęskni jednak za Wełtyniem

Foto: gmina Gryfino
Foto: gmina Gryfino

Przed nami kolejny, wakacyjny weekend. Władze gminy zapraszają na plażę w Steklnie

Reklama

Wakacje 2022 w naszej gminie zostały oficjalnie rozpoczęte. Otwarcie sezonu nastąpiło w niedzielę w Steklnie.

- Oficjalnego otwarcia dokonał burmistrz Mieczysław Sawaryn. Były z nami służby ratunkowe, strażacy ochotnicy, Ośrodek Pomocy Społecznej. Razem szukaliśmy zagadek z mapą bezpieczeństwa, uczyliśmy się bezpieczeństwa na wodzie i w wodzie, udzielania pierwszej pomocy. Było aktywnie na plaży i w wodzie dzięki aerobikowi. Były zimne lody, aby ochłodzić się i nabrać sił do dalszej zabawy. Była fontanna wodna stworzona przez strażaków, fotobudka i klocki XL. Pogoda sprzyja plażowaniu, zapraszamy do Steklna! Nad Waszym bezpieczeństwem czuwają ratownicy! – poinformował fanpejdż gminy.

Wydźwięk, zarówno w Steklnie, jak i w mediach społecznościowych był pozytywny. Nie oznacza to jednak, że pojawiły się wyłącznie pochwały.

- Piękne jezioro w Wełtyniu a wy promujecie jakieś bajorko w Steklnie? Powstała ścieżka rowerowa Gryfino-Wełtyń, jest jak dojechać tylko nie ma woli rządzących gminom żeby powstała tam plaża, może ktoś się tym tematem zainteresuje – napisał pod gminnym postem pan Mateusz.

Zachęcamy do dyskusji.

Reklama

Komentarze (1)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
  1. rafał

    rafał

    (49 komentarzy) 0 0

    Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Mi tam się podoba organizacja wypoczynku na tym jeziorku. Chętnie bywam :)

    Odpowiedz Zgłoś

Logowanie