Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Okradli grób ś.p. Antoniego Dancewicza. Rodzina prosi o pomoc

Przykre informacje napłynęły właśnie do naszej redakcji. Dzisiaj z grobu Antoniego Dancewicza, byłego sędziego i działacza piłkarskiego, który zmarł w czerwcu 2019 roku, zniknęły bezcenne pamiątki

Reklama

W ostatni weekend czerwca znajomi uczcili pamięć Antoniego Dancewicza w najbardziej adekwatny sposób. Przed meczem Pucharu Polski ZZPN między Energetykiem Gryfino a Iskierką Szczecin doszło do I Memoriału jego imienia.

Zmierzyli się w nim oldboje KSE oraz reprezentacja sędziów z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Spotkanie ku pamięci poprzedziła wizyta na cmentarzu, gdzie delegacja ze Szczecina złożyła kwiaty. Ponadto, bezpośrednio przed pierwszym gwizdkiem przekazali rodzinie zmarłego pamiątki, które zostały złożone na grobie pana Antka.

Wytrzymały nieco ponad tydzień.

- Dzisiaj ktoś zabrał z pomnika  Ś.P. Pana Antka Dancewicza bezcenne pamiątki - pamiątkowy gwizdek sędziego, prezent od Sędziów: zdjęcie z tegorocznego memoriału Antka Dancewicza i kolumienkę...Dla bliskich Pana Antka: żony, córki i wnucząt to pamiątki bezcenne, dla innych być może bez znaczenia...Bardzo proszę osoby, które mogą wiedzieć co się z tym stało o pomoc - otrzymaliśmy od jednego z czytelników, prosząc o rozpowszechnienie informacji.

Wszystkie osoby, które mogą wiedzieć coś na ten temat, prosimy o kontakt.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie