Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Ogólnopolski Dzień Seniora w Gryfinie [GALERIA]

Foto i tekst: gmina Gryfino
Foto i tekst: gmina Gryfino

- Tegoroczne obchody Ogólnopolskiego Dnia Seniora, zorganizowane przez Dzienny Dom Senior+, miały wyjątkowy charakter: w Gryfińskim Domu Kultury odbyła się prezentacja działalności gryfińskiej jednostki, z interesującym programem edukacyjnym i artystycznym - czytamy na fanpejdżu gminy. Poniżej pełen komunikat

Reklama

Pracownicy Seniora+, których w tym dniu na scenie reprezentował zastępca kierownika Tadeusz Wasilewski, przedstawili zebranym gościom całokształt niezwykle cennej dla naszej społeczności działalności jednostki.

O jej ważnej roli, jak i wszystkich działaniach Gminy Gryfino adresowanych do seniorów, opowiedział także obecny na wydarzeniu wiceburmistrz Paweł Nikitiński.

Barwnie i ciekawie problematykę współczesnych wyzwań technologii cyfrowej oraz roli uczuć w jesieni życia seniorów przedstawiły dr Katarzyna Seredyńska i psycholożka Maja Wencierska.

Zaś w dobry nastrój wprowadziły seniorów występy muzyczne Tadka Wasilewskiego, Łukasza Tokarskiego i zespołu Ad Hoc, wystawa twórczości artystycznej oraz słodki poczęstunek serwowany w ramach urządzonej na tę okazję w GDK kafeterii.

Wszystkim Seniorom raz jeszcze życzymy - duuużo zdrowia!

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie