Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Oficjalne wyniki wyborów w gminie Gryfino

Znamy już protokoły gminnej komisji wyborczej i oficjalne wyniki wyborów. Mieczysław Sawaryn ma 1247 głosów więcej niż Rafał Mucha. Najlepszy w głosowaniu do rady był Tomasz Namieciński, który zdobył 346 głosów. Najmniej - po jednym głosie ma kilku kandydatów

Reklama

Wybory na stanowisko burmistrza

1. Mieczysław Sawaryn - 4560 (37,9%)

2. Rafał Mucha - 3313 (27,5%)

3. Henryk Piłat - 1631 (13,5%)

4. Wojciech Długoborski - 1393 (11,6%)


5. Jacek Kawka - 613 (5,1%)


6. Tomasz Mirakowski - 396 (3,3%)


7. Józef Lewandowski - 141 (1,1%)


Głosów ważnych 12 047



Wybory do rady gminy Gryfino

Okręg nr 1

1. SZYMCZYSZYN Lidia Marta, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 54

2. LEWANDOWSKA Paulina Stanisława, Praca Gryfino Rozwój, 12

3. URBAŃSKI Jerzy Stanisław, Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Długoborskiego, 44

4. ZALEWSKA Daria Magdalena, „Nasza Przyszłość”, 16

5. KULAWIEC Robert Józef, KWW Mieczysława Sawaryna, 61

6. GUGA Rafał Józef, Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Muchy, 233

7. LUBIŃSKI Wiesław Zdzisław, Platforma Obywatelska RP, 31

8. KARACZUN Jolanta Ewa, Prawo i Sprawiedliwość, 53

 

Okręg nr 2

1. NOWAK Franciszek, Gryfino dla Pokoleń, 58

2. LEWANDOWSKI Józef Romuald, „Nasza Przyszłość”, 49

3. SIMIŃSKI Eugeniusz, Prawo i Sprawiedliwość, 90

4. WITOWSKA Jolanta Bożena, KWW Jolanty Witowskiej, 313

5. SMOLNIK Grzegorz, KWW Rafała Muchy, 83

6. SZOT Tadeusz, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 16

7. JACKIEWICZ Krystyna Maria, Uczciwe Gryfino, 36

8. ZWOLAK Marzena Jadwiga, KWW Wojciecha Długoborskiego, 67

 

Okręg nr 3

1. HOŁUB Wanda, Prawo i Sprawiedliwość, 133

2. GORZKIEWICZ Henryk, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 82

3. WARDA Bogdan Jacek, KWW Mieczysława Sawaryna, 197

4. WIELIŃSKA Arleta Monika, Polskie Stronnictwo Ludowe, 74

5. SZYDEŁKO Mieczysław, KWW Wojciecha Długoborskiego, 51

6. ROMANICZ Piotr, KWW Piotra Romanicza, Lista nr 154

7. BUDNER Andrzej Krzysztof, „Nasza Przyszłość”, 21

 

Okręg nr 4

1. ROBAK Eugeniusz, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 69

2. WAWRZOŁA Bolesław Jerzy, "Nasza Przyszłość", 12

3. SZCZEPAŃSKA Izabela Michalina, KWW Rafała Muchy, 62

4. HŁADKI Krzysztof Stanisław, KWW Mieczysława Sawaryna, 219
5. SZULC Barbara, Prawo i Sprawiedliwość, 115

6. JONASIK Robert, Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Jonasika, 108

7. ADAMEK Arkadiusz, KWW Wojciecha Długoborskiego, 52

 

Okręg nr 5

1. RAWDANOWICZ Robert, Platforma Obywatelska RP, 58

2. PĘKALSKA Anna Manuela, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 40

3. DE LA TORRE Ewa Elżbieta, KWW Mieczysława Sawaryna, 90

4. RYBICKI Krzysztof Zygmunt, „Nasza Przyszłość”, 14

5. SZYSZKA Krystian Andrzej, Prawo i Sprawiedliwość, 23

6. PIJANKA Sławomir Leszek, Praca Gryfino Rozwój, 30

7. FRYCZKOWSKI Ryszard, KWW Wojciecha Długoborskiego, 38

 

Okręg nr 6

1. CIEŚLAK Katarzyna Elżbieta, KWW Rafała Muchy, 56

2. BŁAJSZCZAK Marian, KWW Wojciecha Długoborskiego, 15

3. LEWANDOWSKA Agnieszka Alicja, „Nasza Przyszłość”, 8

4. BOGACZ-BOŚ Małgorzata Zofia, Prawo i Sprawiedliwość, 31

5. SANECKI Marek Zenon, KWW Mieczysława Sawaryna, 129

6. SOCHAJ Ireneusz Cezary, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 148

 

Okręg nr 7

1. ADAMIAK Roland Robert, KWW Mieczysława Sawaryna, 221

2. RACINOWSKA Daria Patrycja, KWW Rafała Muchy, 109

3. BUJAK Patryk Tadeusz, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 69

4. ADAMEK Andrzej Piotr, Prawo i Sprawiedliwość, 62

5. FALKIEWICZ Anna, „Nasza Przyszłość”, 19

6. LEWANDOWSKI Franciszek, KWW Wojciecha Długoborskiego, 79

 

Okręg nr 8

1. GRALEWICZ Józef Waldemar, „Nasza Przyszłość”, 10

2. ZWOLIŃSKI Piotr, KWW Mieczysława Sawaryna, 209

3. KARPIERZ Jacek Maciej, Gryfino dla Pokoleń, 67

4. KOWALCZYK Jerzy, KWW Wojciecha Długoborskiego, 38

5. RAK Piotr Tomasz, KWW Rafała Muchy, 163

6. SCISŁOWSKI Rafał Andrzej, Prawo i Sprawiedliwość, 64

7. FIGAS Tadeusz Stanisław, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 94

8. MOLASY-MALINOWSKA Edyta Jadwiga, 92

 

Okręg nr 9

1. SUCHOMSKI Marek, Platforma Obywatelska RP, 109

2. POMYKAŁA Henryk, Polskie Stronnictwo Ludowe, 39

3. WICHICIEL Paweł, KWW Wojciecha Długoborskiego, 33

4. KACZMARCZYK Janusz, Uczciwe Gryfino, 10

5. KMIECIK Józef Stanisław, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 33

6. PAZIK Marcin, Gryfino dla Pokoleń, 176

7. KWIECIEŃ-IZDEBSKA Monika Agnieszka, Prawo i Sprawiedliwość, 96

8. WINKEL Ewa, KWW Rafała Muchy, 46

9. SZYMBORSKI Tomasz Robert, „Nasza Przyszłość”, 8

 

Okręg nr 10

1. CHRANIUK Jarosław Kamil, KWW Romana Krzaka, 14

2. KAWKA Jacek, Uczciwe Gryfino, 203

3. MARTYNIAK Łukasz, KWW Rafała Muchy, 151

4. SZCZEPKOWSKI Zdzisław, Platforma Obywatelska RP, 55

5. CZARNOTA Zygmunt Marian, „Nasza Przyszłość”, 2

6. PEREŁKA Wiesław, KWW Wojciecha Długoborskiego, 43

7. GRANIS Ewelina Agnieszka, Polskie Stronnictwo Ludowe, 13

8. SZACHNOWSKI Tomasz Piotr, Gryfino dla Pokoleń, 36

9. PIELECHOWSKI Władysław, KWW Mieczysława Sawaryna, 99

10. URBAŃSKA Ewa, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 30

 

Okręg nr 11

1. GĄSIOR Tomasz, „Nasza Przyszłość”, 12

2. LANGOWSKA Wiesława Maria, Uczciwe Gryfino, 46

3. KRAKOWIAK Zbigniew, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 65

4. KOSECKA Bogusława, KWW Wojciecha Długoborskiego, 82

5. OCHOCKA Małgorzata Anna, KWW Rafała Muchy, 83

6. LECHOWSKI Hubert Marcin, Praca Gryfino Rozwój, 78

7. PARA Marcin, KWW Mieczysława Sawaryna, 228

 

Okręg nr 12

1. URBAŃSKI Bogusław, KW Prawo i Sprawiedliwość , 57

2. DRĄG Paweł Artur, KWW Mieczysława Sawaryna, 63

3. WĄSIK Łukasz Paweł, KWW BBS, 54

4. HEŁMINIAK Maciej Marcin, KWW Rafała Muchy, 61

5. JACKIEWICZ Leszek, KWW Uczciwe Gryfino, 35

6. JAWORSKI Jan, KWW Nasza Przyszłość, 5

7. SKONECKI Czesław, KWW Wojciecha Długoborskiego, 86

8. BOJDA Michał, KWW Gryfino dla Pokoleń, 86


W drodze losowania wybrano Czesława Skoneckiego.

 

Okręg nr 13

1. OWCZAREK Rajmund Jerzy, Polskie Stronnictwo Ludowe, 25

2. KOZAKIEWICZ Zbigniew, Platforma Obywatelska RP, 139

3. IZDEBSKI Józef Kazimierz, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 95

4. PIESTRAK Jadwiga, „Nasza Przyszłość”, 20

5. KUDUK Eugeniusz, KWW Mieczysława Sawaryna, 122

6. PIETRUCKI Krzysztof, KWW Wojciecha Długoborskiego, 55

 

Okręg nr 14

1. KARDASZ Jarosław Jan, KWW Rafała Muchy, 125

2. WIŚNIEWSKA Monika Małgorzata, „Nasza Przyszłość”, 26

3. KIEŁT Rafał, Prawo i Sprawiedliwość, 53

4. KAMIŃSKI Łukasz Adam, KWW Mieczysława Sawaryna, 144

5. MELA Maria, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 59

 

Okręg nr 15

1. KMIECIAK Zdzisław Jerzy, Platforma Obywatelska RP, 197

2. PIASECKI Jerzy Szczepan, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 142

3. MIKULSKI Marcin Jan, Praca Gryfino Rozwój, 44

4. GONDEK Barbara, KWW Wojciecha Długoborskiego, 32

5. MIEDZAK Marek, KWW Mieczysława Sawaryna, 133

6. MARCZAK Eugeniusz, „Nasza Przyszłość”, 9

7. WOJDYŁA Malwina, Uczciwe Gryfino, 17

 

Okręg nr 16

1. KUŁDOSZ Andrzej, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 136

2. KARCZEWSKA Alicja Elżbieta, Uczciwe Gryfino,11

3. TRZEPACZ Zenon Józef, KWW Mieczysława Sawaryna, 250

4. MOLIK Justyna Elżbieta, „Nasza Przyszłość”, 1

5. KOSTRZEWA Arkadiusz Zbigniew, KWW Rafała Muchy, 50

 

Okręg nr 17

1. NADYBSKI Zenon, Uczciwe Gryfino, 40

2. NAMIECIŃSKI Tomasz, KWW Mieczysława Sawaryna, 346

3. STELMASZYK Zbigniew, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 23

4. LEWANDOWSKI Daniel Jakub, „Nasza Przyszłość”, 6

5. RYGIELSKI Denis Krzysztof, KWW Rafała Muchy, 45

 

Okręg nr 18

1. ŁOKIŃSKA Karolina, Uczciwe Gryfino, 6

2. LEWANDOWSKI Jerzy Jan, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 16

3. FRANCZAK Piotr Paweł, KWW Wojciecha Długoborskiego, 2

4. WISIŃSKA Małgorzata Beata, KWW Małgorzaty Wisińskiej, 191

5. SKRZYPIŃSKI Janusz Stanisław, KWW Wyborców Janusza S, 174

6. JAWORSKA Anna Alina, „Nasza Przyszłość”, 1

7. AFTYKA Jarosław Grzegorz, KWW "Jarosław Aftyka", 108

 

Okręg nr 19

1. JAREMCZUK Leszek, KWW Leszka Jaremczuka, 315

2. ZAWADZKI Wiesław Karol, Polskie Stronnictwo Ludowe, 145

3. BORATYŃSKI Jerzy Kazimierz, KWW Wojciecha Długoborskiego, 17

4. KRZEMIŃSKI Andrzej, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 81

5. BĄCELA Adam Jan, Uczciwe Gryfino, 19

6. ŚWIDEREK Danuta Wacława, KWW Rafała Muchy, 68

7. RADAWIEC Ryszard, KWW Mieczysława Sawaryna, 135

8. PAWLAK Teofila, „Nasza Przyszłość”, 1

 

Okręg nr 20

1. LACHOWICZ-TOKAR Bogusława, Uczciwe Gryfino, 1

2. KŁONOWSKA Barbara Gabriela, KWW Rafała Muchy, 96

3. NIEMCZYK Przemysław, KWW Wojciecha Długoborskiego, 25

4. KRAKOWSKA Katarzyna, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 44

5. RUBCZAK Małgorzata, KWW Mieczysława Sawaryna, 179

6. RUDYŃSKA Zofia, Polskie Stronnictwo Ludowe, 29

7. JAWORSKA Regina Józefa, „Nasza Przyszłość”, 1

 

Okręg nr 21

1. SZYMAŃSKI Mieczysław Marian, „Nasza Przyszłość”, 34

2. KRZAK Roman, KWW Romana Krzaka, 95

3. KASPRZYK Elżbieta Bożena, KWW Mieczysława Sawaryna, 252

4. DROŹDZIEL Janusz Zbigniew, Uczciwe Gryfino, 11

5. ANDRYCH Piotr Marek, KWW Gryfino dla Pokoleń, 28

6. WOŹNIAK Jerzy, KWW Rafała Muchy, 113

7. RÓŻAŃSKI Stanisław, Bezpartyjny Blok Samorządowy, 127

8. BRAMBOR Stanisław, Prawo i Sprawiedliwość, 39

9. MATUSZEWSKI Mieczysław, KWW Wojciecha Długoborskiego, 68

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie