Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Odra pokonała 1-ligowca!

Odra Gryfino, w ramach przygotowań do GLHA, zagrała sparing z Futsalem Szczecin, niespodziewanie wygrywając go aż 7:4

Reklama

Odra Gryfino nie jest „stacjonarną drużyną”. Próżno szukać jej w rozgrywkach organizowanych przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej.

- Gramy wyłącznie w „gryfińskiej halówce”, a że lubimy wyzwania, to raz, dwa razy w roku organizujemy sobie jakiś ciekawszy sparing, by sprawdzić poziom, zobaczyć jak wygląda nasza gra na tle innych drużyn – mówią zawodnicy klubu.

 Po sparingach z pracownikami Zalando, niemiecką drużyną Blau-Weiss Gartz i Odrzanką Radziszewo, tym razem postawili sobie poprzeczkę zdecydowanie wyżej. W niedzielę Odra zagrała test-mecz z Futsalem Szczecin.

- Za nami kolejny niedzielny sparing w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu. Tym razem Odra Gryfino była naszym przeciwnikiem. To aktualny mistrz GLHA, a także regularny uczestnik Pucharu Polski Playareny. Dla naszego zespołu była to bardzo cenna jednostka treningowa. Do inauguracyjnego pojedynku został dokładnie tydzień. 26 września o godz. 16.00 przyjdzie nam się zmierzyć w wyjazdowym meczu z Widzewem Łódź – napisał na swoim fanpejdżu 1-ligowiec ze Szczecina, nie podając najważniejszego, czyli… wyniku starcia.

Pokazuje to, że chociaż mowa o sparingu, porażka z zupełnie amatorskim zespołem nie była dla szczecinian czymś zupełnie obojętnym.

 

Więcej w Gazecie Gryfińskiej.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie