Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

O godz. 20.00 wielki finał konkursu Eski. Memo wystąpi na żywo!

- Już dziś, w poniedziałek 6 marca, o godz. 20:00, wystartuje livestream, na którym zobaczycie wszystkich naszych finalistów... i poznacie zwycięzcę 20 000 PLN! - poinformowało Radio Eska NYCZ, mlodyali, Nowaś i MeMo zagrają Wam swoje kawałki na żywo z naszego studia. Poza nimi na specjalnym streamie pojawią się nasi jurorzy. FAVST, AdMa, Rudy Rudanacja i Paweł Karpiński aka Pawełek przyjrzą się występom artystów. Wydarzenie poprowadzi prezenter Radia ESKA - Mati Fuczyło.

Reklama

Nie musimy raczej tego przypominać, ale i tak to zrobimy. W trwającej właśnie edycji "Rób rap" bierze udział Jakub Bartocha, młody muzyk wywodzący się z Lubanowa. Jak informowaliśmy kilkukrotnie, Memo doszedł do wielkiego finału konkursu i już dziś dowiemy się, czy zostanie jego laureatem.

- NYCZ, mlodyali, Nowaś i MeMo zagrają Wam swoje kawałki na żywo z naszego studia. Poza nimi na specjalnym streamie pojawią się nasi jurorzy. FAVST, AdMa, Rudy Rudanacja i Paweł Karpiński aka Pawełek przyjrzą się występom artystów. Wydarzenie poprowadzi prezenter Radia ESKA, Mati Fuczyło - informuje organizator.

Zachęcamy do śledzenia programu na żywo. Można to czynić również przez internet: YouTube oraz FACEBOOKA.

 

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie