Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Nie żyje mężczyzna, który został zaatakowany przez nożownika

Do naszej redakcji napłynęły smutne informacje. W ostatni dzień poprzedniego roku zmarł 39-letni Witek, mieszkaniec Gryfina, który tuż przed świętami został zaatakowany nożem

Reklama

O tej głośnej sprawie pisaliśmy w poprzednim wydaniu gazety. Tragiczne w skutkach wydarzenie rozegrało się 17 grudnia około godziny 17.00 na Kwadracie, skwerku znajdującym się przy ul. 11 Listopada w Gryfinie. W momencie oddawania gazety do druku, służby nie chciały udzielać zbyt wielu informacji. Nieznany był też stan zdrowia poszkodowanego.
Jak teraz wiadomo, przez kolejne dwa tygodnie walczył o życie w szpitalu na Pomorzanach.

- Witek zmarł 31 grudnia o godzinie 5.00, po reanimacji, z powodu wielonarządowej niewydolności – przekazał kolega ze szkoły, który wychowywał się z ofiarą na jednym podwórku.
Z naszą redakcją skontaktował się na w niedzielny wieczór.

W piątek 17 grudnia iskierkę stanowił alkohol. Między dwoma mężczyznami doszło do sprzeczki. Żadnym ze wspomnianych nie był 39-letni Witold, który miał tylko przyglądać się zdarzeniu. Nie był jednak przypadkowym gapiem, który znalazł się w nieodpowiednim miejscu i momencie. Chociaż znajomi charakteryzują go jako cichego i spokojnego mężczyznę, nie ukrywają, że ostatnimi czasy coraz częściej przebywał w nieciekawym towarzystwie.

Dlaczego oberwał nożem, mimo że miał nie brać udziału w bójce? Wyjaśnić to starają się śledczy. Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, policja dokonała już zatrzymania nożownika. Według naszych informacji okazał się nim bardzo młody, nastoletni mężczyzna, który na co dzień nie przebywa w Gryfinie.

Reklama

Komentarze (1)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
  1. Rzeźnik1

    Rzeźnik1

    (23 komentarze) 9 1

    Monitoring i wszystko w temacie.

    Odpowiedz Zgłoś

Logowanie