Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Napadł na taksówkarza z nożem

W sobotni wieczór, na postoju taksówek obok parku, pijany obcokrajowiec wyciągnął nóż, ruszając z nim w kierunku jednego z taksówkarzy. Jak mówią obecni na miejscu, agresorem był około 30-letni obywatel Gruzji.

Reklama

22 października w centrum Gryfina doszło do starcia z udziałem Polaków i Gruzinów (to budowlańcy, którzy od kilku lat mieszkają w bloku „pod nóżkami”). Początkowa bójka (świadkowie mówią o starciu trzech miejscowych na dwóch obcokrajowców) przeistoczyła się w regularną bitwę, z udziałem dwudziestu osób.

Na kolejne „podobne doniesienia” nie trzeba było długo czekać.

- Na postoju jeden z taksówkarzy został bez powodu zaatakowany nożem przez agresywnego obywatela Gruzji – pojawiło się w mediach społecznościowych w niedzielne popołudnie.

Autorem wpisu jest inny miejscowy taksówkarz, który znajdował się wówczas na postoju. Jak precyzuje, zdarzenie miało miejsce w sobotę 12 listopada, między godziną 22.00 a 23.00.

- W parku siedzi jeden bezdomny. Gruzin rozmawiał najpierw z nim, a po chwili poszedł w naszym kierunku. Chciał zamówić kurs, ale był bardzo pijany. Wulgarny i bezczelny – mówi Robert.

Gdy usłyszał odmowę, zaczął wyzywać obecnych. Krzyczał, że „go stać”, że „płaci i wymaga”.

- Włączył mu się agresor. Rzucił się na jednego z nas… - mówi taksówkarz.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie