Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Najwięcej interweniowali przy pożarach traw

Autor: pixabay.com

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze straży pożarnej najwięcej interwencji na terenie naszego powiatu mieli przy okazji palących się traw

Reklama

Przedstawiamy biuletyn informacji ze zdarzeń zgłoszonych do straży pożarnej w ostatnim tygdoniu

 

27 marzec

Tego dnia strażacy interweniowali aż trzy razy przy pożarze traw. Zdarzenia miały miejsca w Górnowie, Baniach oraz w Krzywinie

 

28 marzec

W miniony wtorek funkcjonariusze straży pożarnej zostali wezwani w Gryfinie w związku z pożarem śmieci oraz w Bielinie w związku z pożarem trzcin. Ponadto tego dnia gasili palące się trawy aż w sześciu miejscowościach: w Baniach, Bielinie, Cedyni, Chojnie, Widuchowej oraz Mętnie.  

 

29 marzec

Straży zmagali się z pożarem traw w Nowym Czarnowie oraz Gądnie. Natomiast w Krajniku Dolnym musieli usunąć masę bitumiczną z jezdni.

 

30 marzec

Tego dnia w Gryfinie doszło do zalania piwnicy budynku wilorodzinnego, skąd strażacy niestety nie mogli wypompować wody, ponieważ jej stan był zbyt niski, by uruchamiać sprzęt. Woda sięgała zaledwie do 3 cm ponad podłogą. W Trzcińsku-Zdroju paliły się śmieci.

 

31 marzec

W piątek w Gryfinie przy ul. Rybackiej doszło do zadymienia mieszkania w budynku mieszkalnym. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wywietrzyli mieszkanie. W Witnicy doszło do wypadku dwóch samochodów, gdzie jeden z uczestników wypadku został ranny. W Kłosowie strażacy interweniowali przy kolizji samochodu marki Citroen. Tego dnia także w miejscowości Zielin paliła sie trawa.

 

1 kwietnia

W prima aprilisowy dzień strażacy nie mieli powodu do śmiechu. Interweniowali aż szceściokrotnie w związku z pożarami traw w miejscowościach: Trzcińsko-Zdrój, Radziszewo, Chojna, Czyste, Moryń, Zielin. Tego dnia w Gryfinie znów zapalił się śmietnik, a w Mieszkowicach straż uwolniła ptaka z rynny budynku mieszkalnego.

 

2 kwietnia

Wczoraj w Brwicach strażacy interweniowali do powalonego drzewa na drodze powiatowej. W Czachowie oraz Zielinie doszło do pożaru traw, a w Chojnie zapalił się śmietnik.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie