Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Nagrodzili najlepszych gryfińskich czytelników 2022 roku [GALERIA]

W bieżącym wydaniu Gazety Gryfińskiej rozmawiamy z Sylwią Mencel, dyrektorką Biblioteki Publicznej w Gryfinie. Dziś instytucja nagrodziła najlepszych gryfińskich czytelników 2022 roku

Reklama

Konkurs na dziecięcego i młodzieżowego "Czytelnika roku" organizowany jest corocznie przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży. Skierowany jest do wszystkich małoletnich mieszkańców naszego miasta, gminy i powiatu.

- Spośród wszystkich czytelników, którzy odwiedzają nasz dział i czytają najwięcej książek oraz słuchają audiobooków wybierani są najlepsi czytelnicy roku. Szóstka tegorocznych laureatów otrzymała nagrody książkowe i atrakcyjne upominki ufundowane przez wydawnictwa. Dla głównych zwycięzców nagrodami były bezpłatne wejściówki na wybrany seans do Kina „Gryf” - mówią organizatorzy.

Najlepszą czytelniczką 2022 roku została Hanna Kaczmarek. Na kolejnych miejscach "uplasowali się": Adam Chraniuk i Franciszka Bartosiewicz. Wyróżnienia trafiły natomiast do Mai Podolskiej, Tymoteusza Mazura i Tymona Kotary.

- Ponadto dyplom uznania otrzymała pani Barbara Socha z podziękowaniami za wieloletnie zaangażowanie w upowszechnianie czytelnictwa wśród młodego pokolenia, od kołyski aż po szkołę. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie, bo każdy kto lubi czytać ma szansę wygrać!- podsumowała dyrekcja biblioteki.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie