Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Nagrali podpalacza aut przy Radziszewie! [VIDEO]

Autor: KWP w Szczecinie

Policjanci ze Szczecina prowadzą postępowanie dotyczące podpaleń aut do jakich dochodzi w okolicach węzła autostrady A6, Klucza i Podjuch, czyli tuż przy granicy z gminą Gryfino. Strażacy z OSP Radziszewo informują, że w tym rejonie spłonęło już kilkanaście samochodów! Ostatnie z podpaleń zostało zarejestrowane na monitoringu

Reklama

- Sprawa jest trudna jednakże w ciągłym zainteresowaniu policjantów, którzy nadal nad nią pracują. Prowadzą wiele czynności, których efektem jest zabezpieczenie monitoringu z ostatniego podpalenia, do którego doszło 3 listopada w Szczecinie na ul. Polarnej – mówi podkom. Anna Gembala z biura prasowego KWP w Szczecinie.

Do zdarzenia doszło dosłownie kilkadziesiąt metrów od miejscowości Radziszewo. Na nagraniu widać osobę w kapturze, która podchodzi do samochodu i go podpala.

- Wszystkie osoby, które mogą pomóc w identyfikacji osoby bądź przekazać informacje na ten temat proszone są o kontakt z policjantami z KMP w Szczecinie nr tel. 695 876 510 lub 517 372 474 – mówi Anna Gembala.

 

Więcej na ten temat będzie można przeczytać w przyszłym numerze Gazety Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie