Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Nabrzeże posprzątane i gotowe na Sławomira! [VIDEO + GALERIA]

Postanowiliśmy wybrać się na gryfińskie nabrzeże w czwartkowy poranek, spodziewając się wielu śmieci. Tymczasem, naszym oczom ukazał się...

Reklama

Czysty trawnik przed sceną. Puste kosze. Brak porozbijanego szkła czy pozostawionych butelek po alkoholu. Nabrzeże lśni, jakby wczoraj nie było żadnej imprezy. Dopiero po chwili dostrzegliśmy pracowników PUK starannie uprzątających ostatnie śmieci.

- Pierwsze sprzątanie było jeszcze wczoraj, w nocy. Dziś od rana kończymy - mówi nam jeden z pracowników, opróżniając ostatnie kosze o godz. 8.00.

Inny z pracowników PUK starannie, ręcznie uprzątał nabrzeże z niedopałków.

- Nie było problemu ze śmieciami. Było ich tyle co zawsze. Butelek po alkoholu też nie widzę zbyt wiele. Jedyne na co mogę narzekać, to na łupinki po słoneczniku porozrzucane głównie na północnej części nabrzeża. Trudno się je sprząta - mówi.

Kolejne sprzątanie odbędzie się za kilka godzin. W tym roku PUK niemal całą dobę nadzoruje czystość na nabrzeżu. Ostatecznie odeszliśmy z nabrzeża bez choćby jednego zdjęcia butelki po piwie, które spodziewaliśmy się tam spotkać w czwartkowy poranek.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie