Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Na co dzień walczą z ogniem. Niedawno mieli swoje święto

Autor: KPPSP w Gryfinie

W Kołbaczu odbył się uroczysty apel z okazji Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka. Uroczystości rozpoczęto Mszą Świętą w intencji strażaków w Kościele Pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kołbaczu

Reklama

Po mszy pododdziały przemaszerowały na miejsce głównych uroczystości, gdzie rozpoczął się uroczysty apel. W uroczystości wzięli udział m. in. Zastępca Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego w Szczecinie st. bryg. Jacek Rudziński, Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Szczecinie dh Paweł Trzaskoś, komendanci powiatowi PSP z powiatów sąsiednich, powiatowe i gminne władze samorządowe ze Starostą Powiatu Gryfińskiego Wojciechem Konarskim oraz Burmistrzem Miasta i Gminy Gryfino Mieczysławem Sawarynem na czele, dyrektorzy, prezesi lokalnych przedsiębiorstw i instytucji, przedstawiciele służb mundurowych, duchowni, niemieccy przedstawiciele straży z Niemiec.

Podczas uroczystego apelu wręczone zostały odznaczenia i awanse dla strażaków. Komendant Powiatowy PSP w Gryfinie za wzorowe wykonywanie zadań służbowych oraz szczególne zaangażowanie i osiągnięcia wyróżnił strażaków nagrodą pieniężną.

 

KPPSP w Gryfinie

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie