Reklama

MZZ Pracowników Ruchu Ciąglego ma nowego przewodniczącego

30 kwietnia odbyło się XXXIX Walne Zebranie Delegatów Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciagłego w ZEDO S.A.

- Koniec pewnej ery w naszych strukturach! Dziś nadszedł moment szczególny – pożegnaliśmy dotychczasowego Przewodniczącego, Romana Michalskiego - przekazały w kwietniu władze MZZPRC w ZEDO.

Przypominamy, że wieloletni przewodniczący został kilka dni wcześniej wybrany nowym wicestarostą powiatu gryfińskiego.

- Panie Romanie, dziękujemy za lata walki o nasze prawa, za każdą wynegocjowaną umowę i serce włożone w rozwój związków. Mały upominek to tylko symbol naszej ogromnej wdzięczności - przekazali współpracownicy z elektrowni.

Reklama

Zamykając ten rozdział, przeprowadzono wybory. Nowym przewodniczącym  został Paweł Inglot.

- Gratulujemy nowemu Przewodniczącemu Pawłowi Inglot i życzymy powodzenia w nowej roli. Razem działamy dalej!  P.S Nie martwicie się, Roman dalej działa z Nami i został wybrany do Zarządu - przekazał związek zawodowy.

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/05/2026 18:00
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    * - niezalogowany 2026-05-03 18:19:54

    Związkowcy uciekają z tonącego statku.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Lotnik - niezalogowany 2026-05-03 20:26:10

    Spokojnie. Oni zawsze będą mieli ciepłe londowanie.

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    delegat - niezalogowany 2026-05-03 20:30:48

    Jeszcze wielu członków mają w cieple i gazówce. Starczy na ciepły stołek związkowy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 


Reklama

Wideo gryfinska.pl




Reklama