30 kwietnia odbyło się XXXIX Walne Zebranie Delegatów Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciagłego w ZEDO S.A.
- Koniec pewnej ery w naszych strukturach! Dziś nadszedł moment szczególny – pożegnaliśmy dotychczasowego Przewodniczącego, Romana Michalskiego - przekazały w kwietniu władze MZZPRC w ZEDO.
Przypominamy, że wieloletni przewodniczący został kilka dni wcześniej wybrany nowym wicestarostą powiatu gryfińskiego.
- Panie Romanie, dziękujemy za lata walki o nasze prawa, za każdą wynegocjowaną umowę i serce włożone w rozwój związków. Mały upominek to tylko symbol naszej ogromnej wdzięczności - przekazali współpracownicy z elektrowni.
Zamykając ten rozdział, przeprowadzono wybory. Nowym przewodniczącym został Paweł Inglot.
- Gratulujemy nowemu Przewodniczącemu Pawłowi Inglot i życzymy powodzenia w nowej roli. Razem działamy dalej! P.S Nie martwicie się, Roman dalej działa z Nami i został wybrany do Zarządu - przekazał związek zawodowy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Związkowcy uciekają z tonącego statku.
Spokojnie. Oni zawsze będą mieli ciepłe londowanie.
Jeszcze wielu członków mają w cieple i gazówce. Starczy na ciepły stołek związkowy
Szczury uciekają z tonącego okrętu...... A na zdjeciu same tluste i rozpasione kocięta.

Związkowcy uciekają z tonącego statku.
Spokojnie. Oni zawsze będą mieli ciepłe londowanie.
Jeszcze wielu członków mają w cieple i gazówce. Starczy na ciepły stołek związkowy