Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

"My hrabiny nie płaczemy". Zostały bilety na jeden spektakl

5 marca obchodzić będziemy DZIEŃ KOBIET. W ramach cyklu #cafekultura na scenie zaprezentuje się Olga Adamska

Reklama

Wieczór z Olgą Adamską i jej spektaklem „My hrabiny nie płaczemy”. Zabawne monologi i piosenki przy akompaniamencie Romana Rydza.

- Olga Adamska świeżo i inteligentnie podchodzi do najpopularniejszych tematów, takich jak: życie, aktywności, marzenia, wszelakie związki i relacje damsko-męskie. Przedstawia je z kobiecego punktu widzenia.
Mówione i śpiewane zabawne i wzruszające historie oparte są na celnej obserwacji współczesnej codzienności.

Aktorka przekazuje receptę na to jak być dzisiaj kobietą, która lubi i ceni siebie. Poczucie humoru i dystans, błyskotliwość i ironia z dużą dozą ciepła i zrozumienia – w monologach Olgi Adamskiej można rozpoznać własne doświadczenia i roześmiać się terapeutycznie. W przeważającej większości dowcipne monologi debiutującej poza Internetami Anny Ołów Wachowicz.

Aktorce towarzyszy jako pierwiastek męski, akompaniujący na akordeonie Roman Rydz - czytamy w zapowiedzi wydarzenia, które odbędzie się 5 i 6 marca w Centrum Kultury w Chojnie.

Jak czytamy na stronie CK, pozostały bilety jedynie na niedzielny spektakl. Ich cena to 25 złotych. Można nabyć je bezpośrednio w chojeńskim Centrum Kultury.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie