Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Młodzi szczypiorniści PGE KPR zagrali w Świnoujściu [GALERIA]

Najmłodszą grupę w PGE KPR Gryfino tworzą dzieci w wieku 8-11 lat
Najmłodszą grupę w PGE KPR Gryfino tworzą dzieci w wieku 8-11 latAutor: Kamil Miler

Najmłodsza grupa szczypiornistów PGE KPR Gryfino rywalizowała z sześcioma zespołami z Polski i z Niemiec podczas jednodniowego turnieju na wyspie Uznam. Trenerzy byli zadowoleni z postawy swoich podopiecznych, ale również z nowego doświadczenia zdobytego przez 11-letnich i młodszych zawodników

Reklama

Na turniej do Świnoujścia pojechało ok. 30 zawodników PGE KPR, których trenerzy Katarzyna Duran, Grzegorz Gniazdowski i Kacper Kłodziński podzielili na dwa zespoły. Po całodniowym turnieju uplasowały się one w środkowej strefie klasyfikacji końcowej, zajmując czwarte i piąte miejsce.

Wyniki w tym wieku nie są jednak najważniejsze. Dlatego nasi trenerzy wystawili dwie równomierne drużyny, zamiast stworzyć jeden dream team, który mógłby powstrzymać dominujące w turnieju drużyny Gwardii Koszalin i „Jedynki” Świnoujście. Pomimo trudnych bojów, co widać na zdjęciach, zawodnicy wrócili do Gryfina bez kontuzji i w dobrych humorach, a zdobyte doświadczenie powinno procentować w kolejnych zawodach i podczas treningów.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie