Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Minął rok, a budynki wciąż stoją zamknięte

Foto: gmina Gryfino
Foto: gmina Gryfino

Minął rok odkąd burmistrz, wraz z zastępcami, zapozowali do słynnej fotografii. Mimo upływu dwunastu miesięcy, trzy drewniane domki nie zostały oddane do użytku kajakarzy

Reklama

Z okazji zbliżającej się rocznicy, ponownie zwróciliśmy się do władz gminy z prośbą o komentarz. Zgodnie z sugestią, wysłaliśmy na burmistrzowskiego maila jedno pytanie („Mija rok odkąd gmina postawiła na przystani kajakowej nowe budynki. Dlaczego do dzisiaj nie zostały oddane do użytku?”).

Chociaż uczyniliśmy to 14 grudnia, przypominając się już po świętach, do momentu oddawania bieżącego numeru nie otrzymaliśmy z magistratu żadnego komentarza. Bez odpowiedzi pozostała też interpelacja radnej Magdaleny Pieczyńskiej z 30 września.

- Zapytałam w niej o przewidywany termin całkowitego zamknięcia inwestycji. Nie dostałam odpowiedzi zarówno na tę, jak i na następną interpelację, którą złożyłam 25 listopada. Nie dowiedziałam się tego również na grudniowej sesji budżetowej. Ostatni sygnał, jaki otrzymałam w rzeczonej sprawie, pochodzi z 19 lipca, gdy władze miasta podały, iż prace potrwają do końca sierpnia – wymownie komentuje radna Koalicji Obywatelskiej.

 

Więcej w Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (3)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
 1. Rzeźnik1

  Rzeźnik1

  (23 komentarze) 4 0

  Jeśli już coś robić, to porządnie. Jak można nie doprowadzić do końca takiego projektu? Ktoś potrafi to wytłumaczyć?

  Odpowiedz Zgłoś
 2. gryfino1992

  (20 komentarzy) 3 0

  Jak to leciało... leciwy, nie, leniwy tercet? ;)))

  Odpowiedz Zgłoś
 3. Cooler

  Cooler

  (10 komentarzy) 3 0

  Każda władza w Gryfinie ma coś z deklem...budują sobie pomniki, by mieszkańcy pamiętali, że to ONI :D Laguna, nabrzeże a teraz hala. Takie drewniane domki to słaby lans, bo za parę lat się rozpadną i koniec.

  Odpowiedz Zgłoś

Logowanie