Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Memo z Lubanowa w finale konkursu Radia Eska! [WIDEO]

Udało się! Pochodzący z Lubanowa Kuba Bartocha wygrał swój półfinałowy pojedynek i wszedł do wąskiego grona finalistów konkursu organizowanego przez Radio Eska

Reklama

- Półfinał konkursu "Rób rap" odbędzie się w rodzaju play-offu. Przydzielili mi uczestnika konkursu, z którym będę mierzył się 1vs1. Z ośmiu osób do finału dostaną się tylko cztery osoby - mówił nam Kuba przed tygodniem

Opisywaliśmy go jako faworyta (więcej TUTAJ) i rzeczywiście, utwór "Las Vegas" (zobacz teledysk), bardziej spodobał się słuchaczom.

- Jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny wszystkim tym, którzy oddali na mnie swój głos. Dowiedziałem się niedawno, więc nie znam jeszcze szczegółów kolejnego etapu. Poza tym, że z okazji finału będę musiał przyjechać do Warszawy do studia - powiedział nam na gorąco Memo.

Jego historię można było przeczytać na łamach Gazety Gryfińskiej.

- Rapem interesowałem się praktycznie od zawsze. Począwszy od amerykańskich legend hiphopowych, po dzisiejsze newschoolowe trapowe numery. Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest afrotrap. Dlatego nie ukrywam, że na co dzień słucham niemieckich i francuskich wykonawców. Myślę że duży wpływ na moje muzyczne gusta miało to, że przez trzy lata mieszkałem w Berlinie - opowiadał pod koniec grudnia.

Co istotne, finał już sie rozpoczął. Rywalami Kuby są w nim młodyali, Nowaś i Nycz. Tak samo, jak w przypadku półfinałów, o zwycięstwie zadecyduje liczba SMS-ów. Aby wspomóc 25-latka należy wysłać "R1" na numer 7155 (koszt 1,23 zł z VAT). Muzyczna rywalizacja trwa do niedzieli 5 marca (koniec o 23.59). 

Przypominamy, że nagrodą jest nie tylko emisja piosenki na antenach Eski, ale również nagroda pieniężna w wysokości 20 tysięcy złotych. To, co? Jeszcze raz pomożemy?

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie