Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Mecz Kosakiewicza dzisiaj w Polsacie Sport

Foto: sandecja.pl
Foto: sandecja.pl

W środę Polsat Sport pokazał mecz Puszczy Niepołomice z udziałem Grzegorza Aftyki. Dzisiaj natomiast będzie można obejrzeć w akcji Łukasza Kosakiewicza

Reklama

32-letni wychowanek Energetyka reprezentuje barwy Sandecji od rundy wiosennej poprzedniego sezonu.

Klub z Nowego Sącza do ostatniej kolejki liczył się w walce o baraże o ekstraklasę. Chociaż ostatecznie nie udało się wywalczyć tego celu, działacze nie porzucili marzenia o powrocie na najwyższy szczebel ligowy.

Latem klub ściągnął aż dwunastu nowych zawodników, tym Jakuba Iskrę, 20-letniego obrońcę z Rynicy w gminie Widuchowa (doznał kontuzji w trzeciej kolejce i jak dotąd nie wrócił na boisko).

Mimo wzmocnień Sandecja zawodzi oczekiwania. W pięciu kolejkach zdobyła zaledwie cztery punkty. Do czterech remisów z Wisłą Kraków (0:0), Górnikiem Łęczna (1:1), Resovią (0:0) i Arką Gdynia (1:1) w środku tego tygodnia dołożyli porażkę 2:4 z Odrą Opole.

Asystę na 1:0 zanotował wówczas Łukasz Kosakiewicz, który w tym sezonie zaliczył komplet występów, po 90 minut każdy. Dlatego też "Kosy" należy spodziewać się na murawie również w dzisiejszym meczu (piątek 12.08).

Sandecja rozegra go o godzinie 20.30. Rywalem będzie GKS Katowice, dziewiąty zespół tabeli 1.ligi (Sandecja jest dwunasta). Pojedynek pokaże Polsat Sport.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie