Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Maison czwarty, Odra ósma

Tradycją jest już, że „nasz piłkarski region” kończy każdy rok w Pyrzycach, rywalizując w turnieju piłki nożnej halowej. W tegorocznej edycji naszą gminę reprezentowały dwa zespoły: Maison i Odra Gryfino. Lepiej spisał się aktualny mistrz GLHA, który ukończył zawody na czwartej pozycji

Reklama

- Graliśmy w grupie z Orłem Małkocin, Amigo, AK-47 Lipiany i Czciborem Cedynia, wygrywając wszystkie mecze - wylicza Patryk Purtak z Maisona. Jego dużyna awansowała do półfinału, gdzie przegrała z Jeziorakiem Szczecin, późniejszym zwycięzcą.

- Prowadziliśmy 1:0 i piętnaście sekund przed końcem straciliśmy gola. Później przegraliśmy w karnych. O trzecie miejsce lepsze od nas okazały się natomiast Lipiany, które wygrały 4:3 – relacjonuje Purtak, który grał w zespole razem z braćmi Woźniewskimi, Tomkiem Janasem, Pawłem Plisem, Karolem Janiakiem, Grzegorzem Kanieckim i Mateuszem Nikitińskim.

Odra wygrała zaś dwa mecze w grupie, przegrywając dwa kolejne. Dało jej to prawo gry w meczu o siódme miejsce. Rzuty karne zadecydowały o tym, że zespół z Gryfina był ostatecznie ósmy.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie