Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Maciej po finale ŚOPW: Odcinek finałowy został tak „sprytnie” zmontowany aby zaciekawić widzów i podbić oglądalność

- Finałowy odcinek za nami… Postaram się nie rozpisywać i zmieścić to w paru zdaniach - napisał na Instagramie Maciej Mikołajczak, pochodzący z Widuchowej uczestnik VIII edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Reklama

We wtorkowy wieczór TVN wyemitował finałowy odcinek. Jak informowaliśmy w Gazecie Gryfińskiej, Maciej Mikołajczak i Marta Podbioł nie zdecydowali się pozostać w małżeństwie.

Pisaliśmy też, że wielu internautów (tydzień wcześniej odcinek miał premierę na platformie Player) krytykowali 37-latka z Widuchowej za zachowanie względem byłej żony.

Po zakończeniu emisji "Erdol" (disco-polowa ksywa Maćka) zdecydował się odnieść do tego, co TVN pokazał na swojej antenie.

- Dla mnie udział w eksperymencie miał być lekcją a nie kotwicą która przygniata ciężkimi doświadczeniami. Udział w programie nie miał na celu upokorzenia czy urażenia nikogo - napisał na początku, po czym przeszedł do finałowego odcinku.

- Moim zdaniem odcinek finałowy został tak „sprytnie” zmontowany aby zaciekawić widzów i podbić oglądalność nie licząc się z falą hejtu która się wylała. Przed premierą sezonu ŚOPW eksperci apelowali do widzów o nie hejtowanie, a montaż zrobił wszystko aby było wręcz na odwrót - Gdzie tu sens gdzie logika? - przyznaje 37-latek.

W dalszej części odnosi się do słów, które przecież wypowiedział podczas spotkania z byłą żoną i ekspertkami.

- Przyznaje że w tamtym momencie padły słowa które nie powinny wyjść z moich ust za co przepraszam Martę, teraz już wiem że telewizja i internet nie są miejscem do wyciągania tak prywatnych brudów na światło dzienne. Jestem tylko człowiekiem który nie jest idealny i tez popełniam błędy . Dzięki rodzinie i bliskim radzę sobie z tym co się wylało i co jeszcze przede mną (chociaż wolałbym już nie doświadczać tej mowy nienawiści) - napisał Maciej, dodając Post Scriptum ("Idealne kobiety nie istnieją ale zawsze znajdzie się taka która jest twoim ideałem!").

Na platformie Player obejrzeć można jeszcze odcinek specjalny, który nie będzie wyemitowany w TVN.

 

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie