Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Maciej i Marta podjęli decyzję w sprawie swojego małżeństwa

Już dzisiaj (wtorek 29 listopada) TVN wyemituje ostatni odcinek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Od tygodnia obejrzeć go można na platformie Player, wobec czego wiadomo już jaką decyzję w sprawie wspólnej przyszłości podjęli Maciej Mikołajczak z Widuchowej oraz Marta Podbioł z Katowic

Reklama

Chociaż „Ślub od pierwszego wejrzenia” doczekał się ośmiu edycji, cały czas wzbudza emocje. To zasługa producentów, którzy stopniowo przesuwają granice, dbając by płomień u widzów nie zgasł. Dlatego też w trwającej odsłonie programu obserwujemy m.in. dwóch rozwodników oraz samotną matkę.

Właśnie z Martą (mamą 2,5-letniego Rysia) związek małżeński „w ciemno” zawarł pochodzący z Widuchowej kierowca ciężarówki, Maciej Mikołajczak. Żeby nie było: to także człowiek po przejściach, o czym bez krępacji opowiadał już w bodajże w drugim odcinku. Streścił wówczas kulisy nieudanego małżeństwa z koleżanką z zespołu disco-polo.

Doświadczenie pokazuje, że zbytnia szczerość i otwartość, w tego typu programach, nie zawsze odbierana jest pozytywnie. Przeglądając internetowe fora i fanowskie strony, można było odnieść wrażenie, że Maciej jest najmniej lubianą postacią edycji. Przylgnął do niego pseudonim „Jaś Fasola”, co stanowiło nawiązanie do jego ekspresyjnego zachowania i braku kontroli nad mimiką podczas odcinka ślubnego.

Widzowie zastanawiali się, czy 37-latek stanął na ślubnym kobiercu pod wpływem alkoholu, lub innych substancji. Komentarzy było tak wiele, że do sprawy odniósł sam zainteresowany, kategorycznie zaprzeczając wszystkim „zarzutom”. Chcąc nie chcąc, znalazł się na świeczniku „internetowej komenterii”, która dała mu również do wiwatu tydzień później, po emisji odcinka nagranego podczas wesela.

A najgorsze miało dopiero nadejść.

 

Więcej w Gazecie Gryfińskiej. A finał sezonu dzisiaj o godz. 21.30 w TVN.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie