Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Lecieli na skrzydłach poezji

W Widuchowej odbył się Gminny Konkurs Recytatorski

Reklama

- Był to kolejny, drugi już etap po szkolnym, Małego Konkursu Recytatorskiego, którego głównym organizatorem jest Towarzystwo Kultury Teatralnej – tłumaczą organizatorzy, którzy w piątek przesłuchali uczennice i uczniowie ze szkół w Widuchowej i Krzywinie.

Do kolejnego etapu, przeglądu powiatowego, jury w składzie: Paweł Wróbel - wójt gminy Widuchowa, Marlena Błaż - dyrektorka SP w Widuchowej i Marta Karasińska - nauczycielka z SP w Krzywinie zakwalifikowali: Emilię Górak, Julię Radke, Lenę Radke, Alicję Lis, Miłosza Prahla, Wiktora Wojsznarowicza.

Do konkursy przystąpiły i przystąpili także: Alicja Kloczkowska, Patrycja Ryż, Marcel Adamiak, Amelia Szefler, Oskar Tchurzewski, Oliwia Klisowska, Mateusz Wypchło, Lena Czubko, Pola Karapulka.

- Poziom konkursu, umiejętności wszystkich recytatorek i recytatorów były niezwykle wysokie!! Bardzo serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przeglądzie za rok. Organizatorki przeglądu: Małgorzata Kowalczyk - Skrzypek, Violina Janiszewska - czytamy w podsumowującym komunikacie.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie