Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Łabędź Widuchowa zaprasza na obchody 50-lecia

Klub z Widuchowej organizuje uroczyste obchody jubileuszowe. Odbędą się w sobotę 30 lipca na tamtejszym boisku

Reklama

Tradycja grania w piłkę w Widuchowej sięga lat 50. XX wieku. Od 1972 r. kultywował je nowy wówczas twór, znany dziś jako Łabędź Widuchowa. O historii klubu napiszemy szerzej w kolejnym wydaniu. W tym ograniczymy się do zapowiedzi jubileuszu, który zostanie uczczony w najbliższą sobotę (30 lipca). Plan obchodów składa się z trzech paneli. Uroczystości rozpoczną się na sportowo.

- O godzinie 14.00 organizujemy turnieje sportowe skrzatów i żaków. Jakie zespoły wezmą udział? Na razie trwają jeszcze ustalenia. Mamy lipiec, okres wypoczynkowy, kluby nie trenują. Ze wstępnych założeń wynika jednak, że przyjedzie Akademia Reissa Gryfino, Grot Gardno, Mieszko Mieszkowice i M-Gol Chojna. Zagrają oczywiście też dzieciaki  gminy Widuchowa – wylicza Karapulka, dodając, że pełną listę poznamy, gdy wszyscy wymienieni potwierdzą przyjazd.

Rywalizacja sportowa trwać będzie przez dwie godziny. O 16.00 rozpocznie się bowiem część oficjalna, podczas której przyznane zostaną wyróżnienia dla zasłużonych. Zarówno klubowe, jak i związkowe.

 

Więcej w Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie