Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Kto zdobędzie puchar Moniki Drabik?

W sobotę 10 czerwca odbędą się zawody na orientację o puchar dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury. Start o godz. 10.00 przy rondzie ks. Jana Palicy. Zawody odbywać będą się na Górce Miłości. Można się już zgłaszać.

Reklama
Reklama
Miejscem zmagań uczestników będzie Górka Miłości w Gryfinie. Start uczestników przewidziano na godz. 10, 10 czerwca 2023.
Start zawodów na skwerze obok ronda ks. Jerzego Palicy w Gryfinie (za przejazdem kolejowym przy ul. Armii Krajowej). Meta rajdu znajdować się będzie w tym samym miejscu.
Uczestnicy otrzymują na starcie mapę z zaznaczonymi punktami kontrolnymi. Celem zespołów będzie odnalezienie ich w terenie, potwierdzenie na karcie startowej i powrót na metę w określonym limicie czasu.
 
Przewidziano cztery kategorie startujących i limity dla drużyn:
TD/TP trasa dla początkujących 1-3 osoby
TM/TT trasa z drobnymi utrudnieniami 1-3 osoby
TJ/TU trasa dla zaawansowanych 1-3 osoby
TR trasa rodzinna 2-5 osób
Zgłoszenia przyjmowane będą do 7 czerwca 2023 pod adresem [email protected], tel. 695 455 771. Po tym terminie nie gwarantujemy kompletu świadczeń zgłoszonym lub zapisującym się dopiero na starcie uczestnikom. Zgłoszenia w dniu zawodów będą uwzględniane tylko w przypadku wolnej ilości materiałów startowych.
 
Wpisowe: 5 zł/osoba. Wpłat można dokonać w dniu imprezy po wcześniejszym zgłoszeniu udziału u przedstawicielki organizatorów
 
Więcej informacji w pełnym regulaminie wydarzenia. Regulamin, karta zgłoszenia i klauzula informacyjna na stronie https://gdk.com.pl/aktualno%C5%9Bci/763
Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie