Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

KPR z nowymi władzami

Większość członków KPR uczestnicząca w walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym
Większość członków KPR uczestnicząca w walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczymAutor: Kamil Miler

Przed chwilą zakończyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze w stowarzyszeniu Klub Piłki Ręcznej w Gryfinie. W zarządzie pojawiła się nowa osoba. Zmiana zaszła również na stanowisku dyrektora sportowego klubu.

Reklama

Walne zebranie zgromadziło czternastu członków klubu, którego pierwszy zespół występuje w rozgrywkach pierwszej ligi, a kilka grup dziecięcych i młodzieżowych w rozgrywkach wojewódzkich. Członkowie w poczet pięcioosobowego zarządu KPR-u wybrali: Jerzego Milera, Andrzeja Kejsa, Macieja Wirskiego, Bartosza Mężyńskiego i Jakuba Blejsza. Dla ostatniego z wymienionych, to powrót do tego grona, po tym, jak kilka lat temu że względów osobistych zrezygnował z funkcji w zarządzie. Nieformalnie jednak cały czas odgrywał istotną rolę w klubie.

Po walnym ukonstytuował się zarząd stowarzyszenia. Prezesem KPR pozostał Jerzy Miler, na wiceprezesa ponownie wybrano Andrzeja Kejsa. Skarbnikiem pozostał zaś Bartosz Mężyński. W komisji rewizyjnej zasiedli: Artur Krawczyk, Artur Matwis i Kazimierz Pawłowski.

Podczas walnego zebrania dotychczasowy dyrektor sportowy, Maciej Wirski, zrezygnował z tej funkcji ze względu na kłopoty zdrowotne. Zaproponował, aby na tym stanowisku zastąpił go Tomasz Matoszko. Były zawodnik, a także trener, wyraził na to zgodę. Jego znajomości w środowisku piłkarzy ręcznych mogą być bardzo istotne przy próbie ściągnięcia nowych graczy do gryfińskiego zespołu.

Wywiad z nowym dyrektorem sportowym KPR opublikujemy w najbliższym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie