Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Koncert Świąteczno-Noworoczny [GALERIA]

Autor: Gryfiński Dom Kultury

Artyści działający pod egidą Gryfińskiego Domu Kultury wystąpili w sobotę 15 stycznia podczas wzruszającego Koncertu Świąteczno- Noworocznego

Reklama

Doskonale znana widzom scena GDK zmieniła się w malowniczą uliczkę ze starymi kamieniczkami. Tę bajkową scenografię przygotowały plastyczki Karina Tyła i Małgorzata Ragan. Koncert poprowadzili Klara i Krzysztof Gmiter.

Publiczność dopisała a występy przyjmowane były z entuzjazmem.

Na scenie zaprezentowali się artyści amatorzy, rozwijający na co dzień swoje talenty i pasje w pracowniach Gryfińskiego Domu Kultury.

W specjalnie przygotowanych choreografiach zaprezentowali się tancerze z Zespołu Tańca Współczesnego Fajber Flex i Teatru Tańca EGO VU.

Swoje przedstawienie zaprezentowali aktorzy Teatru Bomba Bomba, a krótkie etiudy - adepci pracowni teatralnej Klary Gmiter. Swoje działania performatywne prezentował także Teatr 6 i PÓŁ. Koncert zakończyła Szopka Noworoczna w wykonaniu Grupy Teatralnej Gliptykos.

Artyści i publiczność bawili się doskonale. Przypomnijmy, że koncert był pierwotnie planowany na grudzień roku ubiegłego, jednak pandemia wówczas pokrzyżowała plany artystów i organizatorów. Warto było czekać, ponieważ podczas sobotniego wydarzenia nie brakowało zaskoczeń, wzruszeń i radości.

Widzom, artystom i wszystkim zaangażowanym w koncert osobom, za ten wyjątkowy wieczór podziękowała dyrektor Gryfińskiego Domu Kultury Monika Drabik. – Jestem dumna, że pracuję z tak utalentowanymi ludźmi - podkreśliła szefowa instytucji.

/ źródło: Gryfiński Dom Kultury

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie