Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Kolejne impreza organizowana przez GDK

Gryfiński Dom Kultury zaprasza na wydarzenie muzyczne pod nazwą "Rozśpiewany Pałacyk", jakie odbędzie się w niedzielę, 17 lipca 2022. W programie "Piosenka jest dobra na wszystko" zaprezentuje się zespół wokalny Ad Hoc. Koncert odbędzie się na dziedzińcu Pałacyku pod Lwami. Początek muzycznego wieczoru o godz. 17:00.

Reklama

Poniżej treść komunikatu przesłanego przez Marię Witkowską z GDK:

Tegoroczna odsłona wydarzenia "Rozśpiewany Pałacyk" to przypomnienie formuły muzycznych spotkań sprzed kilku lat, kiedy to letnie weekendowe wieczory w Pałacyku pod Lwami można było spędzić na koncertach lokalnych artystów prezentujących różne muzyczne style. W niedzielę, 17 lipca zapraszamy ponownie na gryfińskie spotkanie z piosenką i z doskonale znanym zespołem wokalnym Ad Hoc.

Ad Hoc działa w Gryfińskim Domu Kultury od 25 lat. Grupa przechodziła transformacje składu i poszukiwań muzycznych, aby ostatecznie postawić na dobrą polską piosenkę. Sięgają po kompozycje najlepszych rodzimych twórców, niebanalne, mądre teksty, słowem po to, co w polskiej muzyce rozrywkowej najlepsze. W ich repertuarze znajdziemy utwory Wojciecha Młynarskiego, Kabaretu Starszych Panów czy ponadczasowego songi z poezją Agnieszki Osieckiej. Obecnie Ad Hoc występuje w składzie: Joanna Ulaszewska, Barbara Żurowska, Zbigniew Hańczuk, Rafał Ciszkiewicz i szefowa grupy Jolanta Romanowska.
Wstęp na koncert jest wolny.

Organizatorem wydarzenia jest Gryfiński Dom Kultury.
https://gdk.com.pl/aktualno%C5%9Bci/491

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie