Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

„Kochana” zabrzmi nareszcie w Gryfinie!

Renata Przemyk, jedna z najbardziej wyrazistych i wszechstronnych artystek polskiej sceny muzycznej, wystąpi w niedzielę 22 sierpnia w parku Pałacyku pod Lwami

Reklama

Ten wyjątkowy koncert będzie jednym z wydarzeń Wakacyjnego Weekendu z Gryfińskim Domem Kultury, w ramach którego odbędą się koncerty, projekcje filmowe oraz opisywany już przez nas PanDemonic Chili Fest 2021.

- Renata Przemyk zaprezentuje się gryfińskie publiczności w projekcie Przemyk Akustik Kwartet. To jedna z dwóch muzycznych propozycji stworzonych specjalnie z myślą o jubileuszu 30-lecia pracy artystycznej wokalistki. Ten intymny koncert złożony z jej wyjątkowych piosenek, zaaranżowany został na kwartet akustyczny. Na scenie obok Renaty Przemyk (wokal, instrumenty perkusyjne) wystąpią: Piotr Wojtanowski (wokal, gitara basowa), Piotr Bogutyn (gitara akustyczna) i Jacek Bielecki (wiolonczela) – informuje Maria Witkowska z Gryfińskiego Domu Kultury.

Bilety na koncert, który odbędzie się w niedzielę 22 sierpnia o godz. 20.30, są już dostępne na platformie internetowej biletyna.pl: TUTAJ oraz w kasie Kina Gryf.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie