Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Kluzik-Rostkowska będzie w Nowym Czarnowie

W poniedziałek (23.01) do Szczecina przyjadą czołowi politycy Platformy Obywatelskiej - zasiadający w ławach sejmowych Tomasz Siemoniak oraz Joanna Kluzik-Rostkowska. Posłanka obecna będzie również przed bramą elektrowni, gdzie dojdzie do briefingu prasowego na temat infrastruktury krytycznej w naszym kraju

Reklama

Jednym z organizatorów briefingu w Nowym Czarnowie jest radny powiatowy z Gryfina – Hubert Andrych. Przekazał nam on, że o godz. 10.30 dojdzie do spotkania w szczecińskiej siedzibie PO, podczas którego wraz z zaproszonymi posłami omawiane będą zagadnienia dotyczące infrastruktury krytycznej w Polsce.

Następnie Joanna Kluzik-Rostkowska przyjedzie do Nowego Czarnowa, kontynuując temat bezpieczeństwa podstawowych zasobów dla funkcjonowania społeczeństwa. Posłanka (była minister edukacji narodowej) ok. godz. 13.15 rozpocznie swój briefing prasowy przed bramą Elektrowni Dolna Odra.

 

Reklama

Komentarze (3)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
 1. rafał

  rafał

  (89 komentarzy) 3 4

  To już makaron lepszy :)

  Odpowiedz Zgłoś
 2. Piorun

  Piorun

  (83 komentarze) 1 2

  Będzie się działo w roku wyborczym :))) Pani Kluzik może odpowie też na pytanie dlaczego partyje tak niszczą samorządy, a cyniczna polityka bierze górę???

  Odpowiedz Zgłoś
 3. rafał

  rafał

  (89 komentarzy) 1 1

  Piorun: Będzie się działo w roku wyborczym :))) Pani Kluzik może odpowie też na pytanie dlaczego partyje tak niszczą samorządy, a cyniczna polityka bierze górę???
  Niełudziłbym się. Przeciez to przedstawicielka cynizmu politycznego na najwyzszym poziomie.

  Odpowiedz Zgłoś

Logowanie