Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Kadra Polski już w Gryfinie!

Foto: Zbigniew Włodarczyk
Foto: Zbigniew Włodarczyk

Wczoraj reprezentanci Polski U-18 meldowali się w Gryfinie, by dziś rozpocząć zgrupowanie kadry Polski juniorów młodszych w piłce ręcznej. Obóz szkoleniowy w naszym mieście potrwa niemal dwa tygodnie!

Reklama

Pierwotnie nie takie były plany. Reprezentacja miała przyjechać około 13 stycznia, by dzień później rozegrać międzynarodowy turniej z udziałem drużyn narodowych Francji, Węgier i Danii. O zmianie założeń działacze kadry Polski poinformowali tuż przed świętami.

- Zanim zagrają turniej w Gryfinie, mają do rozegrania dwumecz międzynarodowy z Niemcami w Frankfurcie nad Odrą. Uznali, że leżące niedaleko granicy Gryfino stanowi najlepszą bazę na organizację zgrupowania – mówił nam wiceburmistrz Tomasz Miler.

Jak napisano w komunikacie na stronie Związku Piłki Ręcznej w Polsce: „Zbiórka zawodników odbędzie się dnia 3 stycznia (poniedziałek) do godziny 19.00 w Hotelu Atol w Gryfinie”. Pierwsze zajęcia w hali sportowej w parku kadrowicze odbędą dzisiaj o godzinie 17.00.

 

Więcej w dzisiejszej Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (3)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
 1. Kuba Stankiewicz

  (2 komentarze) 0 1

  Fajnie.

  Odpowiedz Zgłoś
 2. gryfino1992

  (20 komentarzy) 1 0

  Grają w tym tygodniu jakieś mecze?

  Odpowiedz Zgłoś
 3. Grzegorz Racinowski

  Grzegorz Racinowski

  (3 komentarze) 2 0

  Grają, ale oba wyjazdowe w Niemczech. W przyszłym tygodniu w Gryfinie zmierzą się z Danią, Francją i Węgrami. Więcej szczegółów w gazecie ;)

  Odpowiedz Zgłoś

Logowanie