Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Jutro derby Energetyka z Iskrą. Kreft rozstrzela "Energię"?

Foto: Zbigniew Włodarczyk
Foto: Zbigniew Włodarczyk

Iskra Banie ma imponującą serię pięciu meczów bez porażki. Po czterech wygranych zanotowała remis 4:4 z Odrą Chojna. Dlatego to podopieczni Rafała Gnapa będą faworytem sobotniego meczu z Energetykiem

Reklama

Mecz będzie posiadał dodatkową rangę. Świetną rundę wiosenną rozgrywa Grzegorz Kreft. Napastnik Iskry, po tym jak zrzucił dziesięć kilogramów, zachwyca skutecznością, o czym pisaliśmy już przed tygodniem. Zastanawialiśmy się wówczas, czy znajduje się w życiowej formie.

Zawodnik odpowiedział nam już w środę, strzelając cztery gole Kłosowi Pełczyce. W sobotę dołożył do nich dwa trafienia przeciwko Odrze Chojna. Sprawia to, że niemal dogonił lidera klasyfikacji strzelców.

- Tomasz Kozioł ze Stali Lipiany nie strzelił nic w ostatnich meczach, więc wciąż ma trzydzieści trafień. A nasz „Jawa” dwadzieścia siedem – wyliczył trener.

Oznacza to, że podczas derbów z „Energią” Iskra będzie walczyła nie tylko o zwycięstwo, które może dać jej szóste miejsce na zakończenie sezonu, ale również o indywidualny sukces swojego napastnika. Kreft musi strzelić co najmniej trzy gole, choć dla pewności przydałoby się jeszcze więcej.

 

Cały artykuł o derbach można przeczytać w Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie