Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Juniorzy Energetyka wciąż niepokonani!

Foto: Zbigniew Włodarczyk
Foto: Zbigniew Włodarczyk

Nieco w cieniu rozgrywek A-klasy toczy się rywalizacja juniorska. W niej jednak gryfinianie radzą sobie wcale nie gorzej, niż ich starsi koledzy

Reklama

Niedzielna wygrana 2:0 nad Świtem Skolwin była czwartą w tym sezonie wygraną zespołu. Juniorzy młodsi Energetyka pokonali wcześniej 3:2 Inę Goleniów, 8:0 z OKS Goleniów i 10:0 Dąb Dębno.

- Mamy komplet punktów i pozycję lidera. W dwóch spotkaniach wygrana przyszła nam z wielka łatwością, natomiast z Ina Goleniow i Świtem musieliśmy się napracować, żeby wygrać. Liga jest podzielona na dwie połowy. Góra jest mocna, ale dół jest zdecydowanie na słabszym poziomie, choć oczywiście z każdym przeciwnikiem gramy na 100 procent – ocenia 27-letni trener.

Nie ukrywa, że jak na razie, jest bardzo zadowolony ze swoich podopiecznych. Z ich podejścia do treningów oraz że są ze sobą zgrani nie tylko na boisku.

- Mam bardzo dobrych chłopców, cieszę się, że jest podział i mam po równo zawodników z rocznika 2006 i 2007. Wyróżniłbym Artioma Awgustinopolskiego, który schodzi do nas z zespołu seniorów i jest liderem tej drużyny. Ale tacy zawodnicy jak Dominik Obloza, Filip Karbowski, Szymon Malinowski czy Marcin Lechowski to chłopcy, którzy powoli też będą wchodzić do zespołu seniorów. Mam w drużynie jeszcze magika Igora Rogackiego. Nie widziałem gracza, który potrafi z taka łatwością omijać rywala za rywalem. Jest niemożliwy – komplementuje „Dymek".

 

Więcej w Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie