Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Jeżdżą, choć nie mają prawa jazdy

W poprzednim tygodniu pisaliśmy o wysypie kierowców, którzy prowadzili samochody mimo zakazów nałożonych przez właściwe temu sądy

Reklama

W piątek, około godz. 11.15, na drodze krajowej numer 31, funkcjonariusze z posterunku policji Widuchowa-Banie złapali jeszcze jednego.

- Podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki BMW, nieopodal skrzyżowania na Ognicę, patrol policji ujawnił, że 35-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, posiada dwa aktywne zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydane przez Sąd Rejonowy w Myśliborzu oraz Sąd Rejonowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód - czytamy w policyjnej notce.

Kolejny został zatrzymany we wtorek 26 października.

- Około godziny 22.30, przy ul. Słowiańskiej w Chojnie policjanci z Komisariatu Policji w Chojnie, w trakcie kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Ford ujawnili, że 38-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, posiada aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Gryfinie - mówi rzecznik Kuźmowicz.

 

Reklama

Komentarze (1)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
  1. AleksyWoźnica

    (8 komentarzy) 1 1

    Witam wystarczy zweryfikować kto ma lub powinien mieć prawo jazdy z kierowców dojeżdżający (dolatujących do "gazówki" od około 5:20 do 7:30 kiedy i kiedy pasy do lądowania zostaną wybudowane ;) BTW na wjeździe na "betonówkę" w kierunku budowy widnieją znaki dopuszczalna nośność auta wjeżdżającego to 2,5 tony hehehe śmiech na sali nawet trzeba to policjantom pokazywać (nie widzą tego znaku) lub nie chcą widzieć "wmawianie ,że jedzie na budowę kogo to obchodzi mieli budować drogę przed rozpoczęciem budowy olali to , jeszcze rok może mieszkańcy wytrzymają , lub jak chodzą słuchy ( kamienie nisko latające powodują zmniejszenie prędkości lądowania) pozdrawiam

    Odpowiedz Zgłoś

Logowanie