Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Jak kupić bilety na mecz Pogoni?

W Gryfinie nie brak kibiców szczecińskiej drużyny. Część z was nie była jeszcze na nowym stadionie, od lat ograniczając się jedynie do oglądania meczów Portowców w telewizji. Warto to zmienić, bo warunki na nowym obiekcie są wyśmienite, a drużyna od kilku lat plasuje się w górnej części tabeli Ekstraklasy. Poniżej praktyczne informacje dla kibiców.

Reklama

Nie trzeba mieć karty kibica

Odpowiadając na często zadawane pytanie – nie trzeba posiadać karty kibica, aby wejść na mecz Pogoni! Dalej one funkcjonują i nabijane na nie są bilety, ale nie jest ona obowiązkowa. Można skorzystać z biletu mobilnego w telefonie lub wydruku biletu w formie PDF.

 

Jak kupić bilet?

Sprzedaż biletów na poszczególne spotkania rozpoczyna się na około 7-10 dni przed meczem. Aktualnie możecie kupić wejściówki na niedzielny mecz z Rakowem Częstochowa. Na pięć dni przed meczem sprzedano już niemal 13 tys. biletów z dostępnej puli (ok. 20 tys). Warto nie zwlekać z zakupem do ostatniego dnia…

Preferowaną formą sprzedaży biletów jest dystrybucja internetowa na bilety.pogonszczecin.pl. Konieczne do tego jest zarejestrowanie konta na oficjalnej stronie Pogoni – TUTAJ znajdziecie informacje jak je założyć. Ale bilety dostępne są również w kasach biletowych. 

 

Kasy biletowe na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera:

- otwarte są codziennie w dni robocze, w godz.. 12-18

- w dniu meczu kasy biletowe również będą otwarte - sprzedaż rozpocznie się 5 godzin przed rozpoczęciem meczu, ale bilety będą droższe tego dnia o 5 zł.

Mecz z Rakowem Częstochowa został zakwalifikowany do kategorii meczu PREMIUM, zatem do standardowej ceny biletu należy doliczyć dodatkowe 10 zł. Pod TYM LINKIEM pełny cennik biletów na runde wiosenną. Jedna osoba może kupić maksymalnie dziesięć biletów.

 

Masz pytania? Pomogą Wam w POK

Jeśli macie pytania, wątpliwości zadzwońcie do Punktu Obsługi +48 723 194 800 (czynny od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-18.00 oraz w dniach meczowych na pięć godzin przed rozpoczęciem spotkania).

 

W jakiej formie muszę mieć bilet, aby wejść na stadion?

W przypadku zakupu online może to być bilet mobilny w telefonie, wydruk PDF biletu lub Karta Kibica. W przypadku zakupu stacjonarnego, do wejścia upoważnia nas jedynie otrzymany bilet papierowy otrzymany przy zakupie.

 

Na stronie ilunapogon.pl znajdziecie informację o liczbie dostępnych biletów na dany mecz.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie