Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Jadą na rolkach przez Polskę, aby dwóch bliźniaków mogło widzieć

Autor: www.facebook.com/RolkiReggaeRajd/

19 czerwca przez Gryfino przejeżdżać będą uczestnicy akcji charytatywnej ROLKI REGGAE RAJD. Chcą zebrać 10000 złotych, aby zapewnić dwóm chłopcom specjalistyczną terapię wzroku

Reklama
Reklama

Agata i Wojtek często angażują się w akcje charytatywne, zbierali fundusze na dzieci z Oleśnicy, gdzie mieszkają. Rok temu przejechali na rolkach 450 km zbierając pieniądze dla cierpiącej na wyjątkowo rzadkie schorzenie 15-latniej dziewczynki.

Tym razem dwoje rolkarzy przemierza trasę liczącą 1000 km, aby pomóc w wysłaniu na terapię wzroku niepełnosprawnych bliźniaków spod Zgorzelca. W ciągu 20 dni pokonają na rolkach drogę z Dolnego Śląska do Ostródy na Mazurach. Po drodze, w każdej miejscowości, będą namawiać do pomocy Stasiowi i Kubie.

15 czerwca ruszają ze Zgorzelca, 4 lipca chcą zameldować się w Ostródzie, na największym w Polsce festiwalu reggae Ostróda Reggae Festival!

Na ich stronie internetowej można przeczytać więcej o tym, jak oni pomagają i jak każdy z nas może pomóc chorym kilkuletnim chłopcom: www.rolkireggae.pl

(red./dost.)

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie