Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Iskra Banie wiceliderem okręgówki. W niedzielę zagra o lidera!

Podopieczni Rafała Gnapa właśnie wskoczyli „po cichu” na drugie miejsce w tabeli. W niedzielę podejmą na swoim boisku liderującą Odrę Chojna!

Reklama
Reklama

Iskra dotąd słynęła z chimerycznej postawy. Potrafiła wygrać z wyżej notowanym rywalem, by zgubić punkty w „głupich okolicznościach”.

Gdy po dwóch tegorocznych wygranych podopieczni Gnapa przegrali 0:4 z Kastą Majowe, wydawało się, że pewne rzeczy pozostaną niezmienne. Tymczasem dwa tygodnie później drużyna z Bań znalazła się na pozycji wicelidera rozgrywek klasy okręgowej!

- Tak się akurat ułożyło, ale nie patrzymy na tabelę. Gramy z meczu na mecz, w każdej kolejce o zwycięstwo. Na razie źle to nie wygląda, bo na pięć spotkań wygraliśmy cztery – wylicza Gnap, przyznając, że mimo wszystko szkoda feralnej porażki z beniaminkiem z Majowego.

- Z jednej strony szkoda, a z drugiej, cytując Jose Mourinho, po ostatnim meczu Romy (0:4): „Lepiej przegrać raz 0:4, niż cztery mecze po 0:1”! A tak na serio, zawsze w lidze trafią się słabsze mecze i nam się taki przytrafił z Kastą. Mamy go za sobą i oby już w tej rundzie więcej takich bezbarwnych spotkań z naszej strony nie było – komentuje.

Bezbarwny nie był na pewno pojedynek z Czciborem, który Iskra wygrała aż 5:0.

 

Więcej w Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie