Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Hermes rozpocznie dziś Mistrzostwa Polski

Już dziś rozpoczną się Mistrzostwa Polski U-18 w Lekkoatletyce. Do Włocławka pojechała większa, niż planowano reprezentacja Hermesa

Reklama

- Dość niespodziewanie, w ostatnim dniu przed wyjazdem, możliwość udziału w mistrzostwach otrzymał Nikodem Mróz, który wystartuje w skoku w dal. Tak więc nasza reprezentacja ostatecznie składa się z sześciorga uczestników.

W pierwszym dniu zawodów, w środę 28 lipca, wystartuje w eliminacjach biegu na 400 ppł. Michał Zapart. Trzy biegi eliminacyjne rozpoczną się o 12.43. O 17.45 w eliminacjach skoku w dal wystartuje Nikodem Mróz a o 19.07 rozpoczną się dwa biegi na 1500 m a w jednym z nich weźmie udział Filip Ogonowski.

W drugim dniu, w przypadku awansu do finału A lub B, ponownie zobaczymy Michał Zapart na 400 ppł. Biegi finałowe o godz. 18.53.
 
Z kolei 19.35, to godzina startu zawodniczek na 3000 m, czyli naszej Dominiki Szulc. Parę minut później, o godz. 19.50 w chodzie na 5000 m zobaczymy Julia Wiczkowska i Martynę Luchcińska. W trakcie chodu rozpocznie się finał w skoku w dal i w przypadku awansu wystartuje Nikodem Mróz - czytamy w klubowym komunikacie.
 

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie