Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Hermes czwartym klubem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w gimnastyce artystycznej dobiegła końca. Z sukcesem dla Hermesa Gryfino

Reklama

Gryfiński klub wysłał do Białej Podlaskiej pięć zawodniczek. Już pierwszy dzień zmagań pokazał, że reprezentacja Hermesa jest niezwykle mocna. W rywalizacji wielobojowej dziewczęta zajęły czwartą (Julia Sajnóg w III klasie), jedenastą (Eliza Rybicka w II klasie), piętnastą (Zuzanna Stępień w II klasie) i siedemnastą (Małgorzata Serafin w II klasie).

- Udany start zapewnił wszystkim naszym zawodniczkom miejsce w jutrzejszych finałach – powiedziała trenerka Gabriela Kaczmarek.

Nazajutrz gimnastyczkom z Gryfina poszło jeszcze lepiej. Julia Sajnóg zdobyła brązowy medal w finale układu ze skakanką, dodając do tego ósme miejsce w układzie z obręczą. Ponadto, Zuzanna Stępień zajęła szóstą pozycję w finale z maczugami, Eliza Rybicka była czwarta we wstążce, gdzie szóstą lokatę uzyskała Gosia serafin.

- Dzięki wspaniałym występom dziewczynek, nasz klub zajął czwarte miejsce w klasyfikacji klubowej. Dodatkowo, w klasyfikacji wojewódzkiej wraz z zawodniczkami z klubu SGA MKS Pogoń Szczecin, UKS Błękitna Szczecin oraz MKS Kusy Szczecin, zajęły trzecie miejsce. Wielkie brawa dla nich wszystkich – podsumowuje trenerka.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie