Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Gryfińskie tancerki z kolejną nagrodą

- Chwalimy się i rozpiera nas duma. Gdzie nie pojadą, wracają z nagrodą - poinformowały władze Gryfińskiego Domu Kultury w Gryfinie

Reklama
Reklama

Młodsza Grupa Teatr Tańca EGO VU wystąpiła podczas IV Konfrontacji Tańca Współczesnego im. Izabelli Szafrańskiej, które odbyły się w minioną sobotę, 20 maja w Gorzowie Wielkopolskim.

- Choreografia Elizy Hołubowskiej "Ostatni", którą zaprezentowała młodzież EGO VU, otrzymała jedną z nagród Konfrontacji -Srebrną Szafę, II miejsce w kategorii wiekowej 15-18 lat. Gratulujemy naszym szalenie zdolnym tancerkom: Julii Kupnickiej, Sandrze Mizińskiej, Lenie Prusik, Marice Rodzeń, Martynie Wojdyle i Joannie Wójcikowskiej oraz ich instruktorce Elizie Hołubowskiej - przekazał GDK

 Więcej informacji TUTAJ.

Reklama

Komentarze (2)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji
 1. Kravitz

  (26 komentarzy) 0 2

  Wspaniale, gratulacje dla EGO VU a przy okazji- Jestem ciekaw, kto minusuje takie informacje? Co może kogoś boleć w tym że zdolna młodzież z Gryfina z sukcesami reprezentuje miasto i nasz GDK?

  Odpowiedz Zgłoś
 2. rafał

  rafał

  (126 komentarzy) 0 1

  Kravitz: Wspaniale, gratulacje dla EGO VU a przy okazji- Jestem ciekaw, kto minusuje takie informacje? Co może kogoś boleć w tym że zdolna młodzież z Gryfina z sukcesami reprezentuje miasto i nasz GDK?
  Też tego nie rozumiem :/

  Odpowiedz Zgłoś

Logowanie