Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Gryfiński zespół zagra w Chojnie

U.C. (Ukoronowanie Chu*ni), to nowy zespół muzyczny, który w całości tworzą muzycy Bratów z Rakemna. Pod nowym szyldem zagrają w najbliższą niedzielę w Chojnie podczas 31. Finału WOŚP. Poniżej komunikat opublikowany wczoraj na stronie „Bratów”.

Reklama

„Drodzy sympatycy, trudno powiedzieć, że się z tą informacją śpieszymy, bo po naszej sołszialmidjowej nadaktywności ubiegłego lata zaległa długa cisza, ale...

Jak to z Bratami bywa, różne wolty przytrafiają się nam z takiego nienacka, że czasami oddechu brakuje, by nadążyć. Otóż tym razem znowu rozjechał nam się skład. Żadnej kosy nie ma, słer tu gad, trzy krzyże w niebie. Tak po prostu wyszło, że nasz serdeczny frjend Przemo aktualnie kuje swoje żelazo poza bazą. W związku z tym jako Braty zawieszamy montaż, bo ten szyld przypisany jest naszej czwórce i basta.

Z kolei Jarek, Zięba i "piszący te słowa" finalizujemy nasze muzyczne przedsięwzięcie pod szyldem U.C. Fanpage. Wymawia się to "ju si"  To skrót od Ukoronowanie Ch**ni, lub jak kto woli Unglaublicher Chemiker, wszak cała muzyka powstała tym razem po niemieckiej stronie naszej kochanej Odry, gdzie część z nas stacjonuje.

I teraz meritum... Otóż w najbliższą niedzielę 29 stycznia br. zaprezentujemy nasz debiutancki materiał podczas tegorocznej edycji WOŚP w Centrum Kultury w Chojnie. Żeby było śmieszniej, przez małą gafę w materiałach informacyjnych, nadal figurujemy jako Braty z Rakemna. Postanowiliśmy jednak nie mieszać już ludziom w głowach i sprawę wyprostujemy ze sceny.

W każdym razie zainteresowanych nawołujemy, by wypatrywali nas pod nowym szyldem. Na fanpejdżu U.C. Fanpage będziemy również komunikować się z wami w bieżących sprawach. I niechże takie będą.

Całujemy!

Kuba”

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie