Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Gryfiński WOŚP zaczyna działać

29 stycznia 2023 roku po raz 31. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Po ostatnim, niezwykle udanym finale w naszym mieście gryfiński sztab rozpoczął starania, aby powtórzyć ten sukces

Reklama

Hasło tegorocznego finału "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla małych i dużych" oznacza, że WOŚP będzie także grało dla dorosłych pacjentów.
Lokalny sztab WOŚP działający przy Gryfińskim Domu Kultury został już oficjalnie zarejestrowany. Jego nowym szefem został Mateusz Woźniakowski.

- Chociaż do imprezy zostaje jeszcze niespełna 80 dni mamy już sporo chętnych wolontariuszy, gromadzimy również fanty na licytację oraz poszukujemy sponsorów wydarzenia. Można już przynosić do Gryfińskiego Domu Kultury gadżety i vouchery na licytację, które odbędą się w dniu finału oraz na Allegro. Jesteśmy na etapie wybierania gwiazdy wieczoru oraz zespołów towarzyszących, które zagrają podczas imprezy. Planujemy zrobić powrót do przeszłości. Tyle, nieco intrygująco, mogę zapowiedzieć. Reszta niech będzie niespodzianką – mówi Małgorzata Maciejewska, która podobnie jak rok temu należy do gryfińskiego sztabu, dodając, że podczas najbliższego finału atrakcji dla mieszkańców będzie nie mniej, niż ostatnio.

Poprzedni zorganizowano na terenie Pałacyku pod Lwami, a podczas koncertu Pączków w Tłuszczu (na wokalu T. Karolak) frekwencja była imponująca.
Więcej informacji wkrótce. Gazeta Gryfińska oraz portal gryfinska.pl pełnią patronat medialny nad gryfińskim finałem WOŚP.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie