Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

"Gryfińska grupa licytacyjna" gra dalej

- Zebraliśmy już dla Pawełka 1774 złotych - poinformowali dziś administratorzy grupy pomocowej

Po tym, jak pomogli Neli, Szymkowi i "Kaszanie", członkowie grupy charytatywnej postanowili wspomóc dwie kolejne potrzebujące osoby. Jedną z nich jest Abi Skopińska.

- 11 lat walki, bólu i wyrzeczeń. Abigail z osoby młodej, pełnej pasji i marzeń stała się zależna od innych. Nie potrafi samodzielnie jeść, nie porusza się, jest przykuta do łóżka. Jeden dzień przekreślił wszystkie plany. Lekarze nie wierzyli, że córka z tego wyjdzie. Jednak zdarzył się cud... - mówi jej mama (całą opowieść o jej córce można znaleźć na stronie SIEPOMAGA).

To dla niej odbędzie się niedzielny kiermasz na placu Barnima I (więcej informacji na plakacie). Jednocześnie prowadzona jest akcja dla Pawełka Samborskiego.

- Jestem mamą, samotnie wychowująca niepełnosprawnego synka Pawełka. Wczesny poród może przekreślić szanse na dobre życie… Przekreślił też szanse Pawełka, ale nie ma mowy, byśmy się poddali. Na placu boju jesteśmy tylko we dwoje – ja, mama i on, mój chory synek… Mimo problemów, jakie skrywa drobne ciałko Pawełka, synek jest  cudownym dzieckiem… Każdego dnia walczę o jego zdrowie, jego życie. Potrzebuję jednak Twojej pomocy… - mówi mama 6-latka.

Jemu również można pomóc na stronie SIEPOMAGA. Zachęcamy też do dołączania do GRUPY LICYTACYJNEJ, na której codziennie wylicytować można ciekawe przedmioty i usługi.

 

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie