Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Grąbczewski odbuduje karate?

Foto: Kamikaze Gryfino
Foto: Kamikaze Gryfino

W niegdysiejszym Gryfińskim Centrum Sportów Walki, powoli znów robi się jak za dawnych lat…

Reklama

Czytelnicy Gazety Gryfińskiej na pewno zwrócili uwagę na plakat informujący o zajęciach karate, organizowanych przez Kamikaze. U niektórych mogło wywołać to niemałe zdziwienie. Wszak publikowaliśmy na naszych łamach artykuł, w którym Tomasz Grąbczewski opowiadał o wyprowadzce z sali, którą przez wiele lat zajmował klub oraz rozdaniu sprzętu sportowego.

Miało to związek z planami władz miasta, dotyczącymi budowy targowiska miejskiego na terenie Stadionu Miejskiego. Gdy włodarze musieli odwlec swój pomysł w czasie, Tomasz Grąbczewski postanowił czasowo wrócić do Gryfińskiego Centrum Sztuk Walki. Od kilku tygodni ponownie odbywają się w nim zajęcia karate!

- Dzisiejszy trening najmłodszej grupy wiekowej, ja wykończony, a dzieci jakby nie ćwiczyły. Moja najmłodsza wnuczka Wiktoria również dzielnie ćwiczyła – poinformował w mediach społecznościowych trener Grąbczewski, zamieszczając fotografię z dziećmi.

Przypominamy, że Kamikaze ogłosiło nabór do sekcji karate shotokan oraz boksu. Zapisów dokonywać można pod telefonem: 605-230-140.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie