Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Gnap w Iskrze. Gnap w Wichrze

Trenerska giełda transferowa trwa w gminie Gryfino w najlepsze. Nowymi trenerami pochwaliły się nie tylko Energetyk i Grot, ale również Wicher. Co ciekawe, klub ze Steklna będzie swojego szkoleniowca… współdzielił z Iskrą Banie

Reklama

Informacje, które pojawiły się w poprzednim tygodniu wywołały wśród kibiców sporą dezinformację. Dzień po tym, jak Iskra Banie poinformowała w mediach społecznościowych o kontynuowaniu współpracy z Rafałem Gnapem, popularny „Ząbek” został przedstawiony jako… trener Wichra Steklno. Jak mówi sam zainteresowany, nie ma mowy o żadnej pomyłce, ani żarcie ze strony A-klasowca.

- Już od dłuższego czasu działacze Wichra przekonywali mnie do swojego projektu. Zawsze mówiłem „nie”, gdyż jestem związany z Iskrą Banie i to się nie zmienia. Kilka dni temu ponownie podjęliśmy rozmowy w celu objęcia zespołu, choćby w okresie, gdzie ciężko znaleźć im trenera, a jest taki oblig jak chcą przystąpić do rozgrywek. Prezesi fajny mają na to pomysł organizacyjnie, a więc się zgodziłem, bo dlaczego, by nie spróbować tym bardziej , że większość drużyny w tym Prezesi to moi znajomi i może to się udać – skomentował Gnap na łamach strony klubu ze Steklna.

Powyższa wypowiedź wcale nie rozjaśniła wszystkich wątpliwości. Nie będziemy oszukiwać, że dostaliśmy w tej sprawie setki listów, ale kilka zapytań trafiło do naszej redakcji. Dlatego spieszymy z odpowiedzią: Gnap w najbliższym sezonie będzie trenerem Iskry. I Wichra.

 

Więcej w Gazecie Gryfińskiej.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie