Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego

Gmina Banie szuka sprzątaczki. Oferty tylko do jutra

Wójt gminy Banie poszukuje kandydatów na stanowisko obsługi-sprzątaczka w Urzędzie Gminy Banie

Jak podano w ogłoszeniu, mowa o umowie o pracę (zatrudnienie od dnia 26 maja 2022 r.), na pełen wymiar czasu. Wymagania niezbędne, to: polskie obywatelstwo i wykształcenie co najmniej podstawowe. Kandydat musi posiadać też pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych.

Natomiast wśród wymagań mile widzianych przez pracodawcę, znajdują się: doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność sprawnej organizacji pracy, rzetelność; samodzielność, sumienność, dyspozycyjność, dobra kondycja fizyczna.

Zerkijmy jeszcze na zakres obowiązków:

  • otwieranie i zamykanie drzwi wejściowych do urzędu;
  • odbieranie kluczy od pomieszczeń biurowych od pracowników urzędu i przechowywanie ich w przeznaczonej do tego celu gablocie;
  • codzienne sprzątanie wszystkich pomieszczeń urzędu;
  • codzienna dezynfekcja powierzchni, podłóg, klamek itp. w okresie epidemii,
  • dokładne ścieranie kurzu i brudu wilgotną i czystą ścierką z wszelkich powierzchni we wszystkich pomieszczeniach w urzędzie;
  • codzienne mycie podłóg;
  • pastowanie podłóg co najmniej raz w tygodniu;
  • codzienne opróżnianie koszy na śmieci;
  • mycie drzwi i listew przypodłogowych;
  • mycie okien, według potrzeb;
  • pranie firanek oraz flag państwowych według potrzeb;
  • odkurzanie i trzepanie wykładzin podłogowych, czyszczenie ich, systematyczne sprzątanie podłogi pod wykładzinami;
  • usuwanie pajęczyn z sufitów, naroży, ścian, spod obrazów i gablot, spoza szaf i regałów;
  • przygotowanie pomieszczeń do remontów oraz sprzątanie po remoncie;
  • codzienne podlewanie kwiatów;
  • sprzątanie toalet;
  • sprawdzanie oraz zamykanie drzwi i okien w pomieszczeniach urzędu;
  • wygaszanie niepotrzebnych świateł;
  • zgłaszanie wójtowi gminy lub sekretarzowi gminy wszelkich uszkodzeń instalacji elektrycznej, wodnokanalizacyjnej, grzewczej, zamków, okien, tynków itp.;
  • troska o estetyczny wygląd wewnątrz budynku oraz na zewnątrz;
  • utrzymanie w należytym porządku chodnika oraz schodów przed budynkiem urzędu;
  • wykonywanie innych czynności związanych z utrzymywaniem czystości zleconych przez wójta gminy, zastępcę wójta.

Co istotne, oferty będą przyjmowane tylko do środy 25 maja, do godziny 12.00.

- Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym lub adresem poczty elektronicznej oraz telefonem kontaktowym i dopiskiem „Oferta pracy na stanowisko sprzątaczki w Urzędzie Gminy Banie”, za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Gminy Banie, ul. Skośna 6, 74-110 Banie (decyduje data wpływu oferty do urzędu) lub osobiście w tymczasowym biurze podawczym Urzędu Gminy Banie,ul. Skośna 6, /parter/ w godzinach pracy urzędu. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Nie dopuszcza się składania ofert w postaci elektronicznej - czytamy w komunikacie.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 91 506 70 14 oraz TUTAJ.

Komentarze (0)

Logowanie