Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Gliptykos znowu wyprzedany

Wkrotce poznamy kolejny termin pokazu spektaklu
Wkrotce poznamy kolejny termin pokazu spektaklu

Grupa Teatralna Gliptykos działająca przy Gryfińskim Domu Kultury zaprasza na trzecią prezentację swojego najnowszego spektaklu „Małe zamieszanie, czyli bombowy dzień z życia pewnego biura matrymonialnego”. Na spektakl dostaną się szczęśliwcy, którym udało się wcześniej nabyć bilety.

- Premiera oraz kolejny pokaz spektaklu grupy zostały bardzo ciepło przyjęte. Bilety na wydarzenie rozeszły się w rekordowym tempie, a w sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury zabrakło miejsca dla chętnych widzów. Idąc naprzeciw oczekiwaniom swojej widowni, zaplanowała kolejny pokaz – informuje Maria Piznal, instruktorka grupy i reżyserka spektaklu.
Także ne ten pokaz bilety szybko zostały wyprzedane.
- Tym razem zagramy na rzecz Ani Żukowskiej z Żabnicy. Choroba spadła na młodą kobietę i jej najbliższych jak grom z jasnego nieba. Dwa lata temu przeszłą skomplikowana operację, a teraz wszystkiego musi uczyć się od nowa. Jest w niej ogromna wola życia i chęć powrotu do takiej sprawności, jaką cieszyła się przed chorobą. Sama podejmuje wiele ćwiczeń i nadal jest rehabilitowana przez specjalistę. Gliptykos chce do tego dołożyć swoją cegiełkę i dochód uzyskany ze sprzedaży biletów przeznaczyć na rehabilitację dzielnej Ani – kończy M. Piznal.

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie