Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Gliptykos znów zagra. Dziś rusza sprzedaż biletów!

- Grupa Teatralna Gliptykos zaprasza na pokaz swojego najnowszego spektaklu „Gliptykos w Kosmosie, czyli... totalny odlot!”. Przedstawienie zaplanowano na 25 marca 2023. Bilety w sprzedaży od dzisiaj, czyli czwartku 16 marca - informuje GDK

Reklama

Premierowe prezentacje spektaklu odbyły się w listopadzie i spotkały się z niezwykle gorącym przyjęciem widzów. Jak zapowiadają aktorzy, spektakl będą grać „dopóty, dopóki będą chętni, by wyruszyć z nami w międzygalaktyczną podróż na planetę, skąd pochodził tajemniczy sygnał”.

Kolejna okazja do tej niesamowitej podróży nadarzy się już 25 marca 2023. Tradycyjnie Gliptykos wystąpi w sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury, pod którego egidą działa od początku swojego istnienia. Spektakl zaplanowany jest na godz. 18:00.

Bilety na wydarzenie będą w sprzedaży od czwartku 16 marca. Bilet-cegiełkę w cenie 30 zł, będzie można nabyć w sekretariacie Gryfińskiego Domu Kultury, ul. Szczecińska 17 . od godz. 8 lub zarezerwować telefonicznie 91 416 25 20 (odbiór biletów w ciągu dwóch dni).

Dochód z przedstawienia zostanie przekazany na rehabilitację Jasia Siewerta. Uwaga – spektakl „Gliptykos w Kosmosie, czyli... totalny odlot!” adresowany jest do widzów dorosłych (18+).

O przestawieniu:

Już na samym początku, z prologu, widzowie dowiedzą się, że po rozszyfrowaniu przekazu z planety znajdującej się w układzie Alfa, Beta, Centauri, Fox, Delta 6, organizowana jest „narodowa misja”, której celem będzie stworzenie nowej cywilizacji, a szansą – zapanowanie nad połową Galaktyki, bowiem mieszkanki tej tajemniczej odległej planety zapraszają do siebie… płeć brzydką. Kompletowana jest więc męska załoga. To załoga wybrańców, ale i straceńców, bo z tej misji można nie wrócić. Uczestnicy wydarzenia zapowiadają, że „BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!” Dodatkowym „smaczkiem” przedstawienia jest udział urlopowiczów i byłych aktorów zespołu w zbiorowej finałowej scenie, w której pojawią się także echa wcześniejszych spektakli Gliptykosa.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie