Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama

Gdzie dwóch się bije, tam skorzysta Ogniwo?

Foto: Artur Szefer
Foto: Artur Szefer

Swoje zmagania zakończyły już zespoły z okręgówki i B-klasy oraz większości lig juniorskich. Rozstrzygnięcia w grupie czwartej A-klasy poznamy natomiast w najbliższą niedzielę, gdy zdarzyć może się… praktycznie wszystko

Reklama

„Wielka Trójka A-klasy”, jak nazwaliśmy kilka tygodni temu Grota Gardno, Ogniwo Babinek i GKS Kołbacz udowodniła, że wymyślone przez nas określenie nie było na wyrost. Mimo presji, żaden z walczących o awans zespołów nie zanotował wpadki na ostatniej prostej sezonu.

Pięć ostatnich kolejek przyniosło powyższym ekipom komplet punktów i doprowadziło do sytuacji, w której o mistrzostwie A-klasy zadecyduje ostatnia kolejka. Dodatkowo, dojdzie w niej do bezpośredniego starcia lidera z trzecią drużyną tabeli!

Mowa oczywiście o Grocie Gardno i GKS-ie Kołbacz. W teoretycznie łatwiejszej sytuacji znajduje się przedstawiciel gminy Gryfino. Wystarczy bowiem, że podopieczni Marcina Lisa pokonają tego rywala. Wówczas, nie oglądając się na inne rozstrzygnięcia (patrz ramki z „Wariantami”), będą móc rozpocząć świętowanie awansu.

Co jednak ciekawe, z naszej mini-ankiety wynika, że największe szanse na awans nie ma żaden z powyższych, lecz drugie w tabeli Ogniwo Babinek.

 

Dlaczego? Szeroko piszemy o tym w aktualnym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie