Gryfinska.pl - informacje z powiatu gryfińskiego
Reklama
Reklama

Pijany obywatel Niemiec spowodował wypadek [GALERIA]

Foto: OSP Chojna
Foto: OSP Chojna

W sobotę 9 kwietnia, o godzinie 2.35 na drodze wojewódzkiej numer 124 w miejscowości Mętno (gmina Chojna) doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego pojazdu

Reklama

 Jak ustaliły służby, które po chwili stawiły się na miejscu zdarzenia, 32-letni kierujący pojazdem marki Citroen, obywatel Niemiec stracił na łuku panowanie nad samochodem.

- Stało się tak w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków. Zjechał z drogi, gdzie doszło do dachowania. Oprócz kierowcy obrażeń doznał jeden z dwóch pasażerów, również obywatel Niemiec, w wieku 26 lat - mówi rzecznik KPP, Jakub Kuźmowicz.

W trakcie czynności policjanci ujawnili, że 32-letni Niemiec znajdował się w stanie nietrzeźwości. Miał 0,75 mg/l, czyli 1,6 promila alkoholu. Co do obrażeń, większych doznał jego pasażer.

- Z tego zdarzenia nieprzytomny 26-letni mężczyzna, z urazami głowy, klatki piersiowej i brzucha, został zabezpieczony przez zespół ratownictwa medycznego i przetransportowany do szpitala - poinformowała nas Paulina Heigel, rzeczniczka prasowa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

 

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się i dołącz do dyskusji

Logowanie